Pages

lapkričio 04, 2011

This bird in the hand is time without plans
Vakar buvo puiki diena, nors truputį spaudė šaltukas ir dangus buvo apsiniaukęs, buvom nusiteikusios padaryt tikrai gerų ir daug kadrų. Mat, Kristina nėra tik šiaip draugė paprašiusi, kad ją pafotografuočiau, man labai pasisekė, nes pajaučiau ką reiškia dirbti su tikru modeliu! Bet nutiko taip kaip nutiko, fotosesijos baigtis buvo tragiška... Kristina neišlaikiusi pusiausvyros nukrito nuo betoninio blokelio (3 nuotrauka nuo galo) ir neapsakomai stipriai susižeidė nugarą. Fotosesija buvo nutraukta daug ašarų, išgasčio ir kraujo pagalba... Reikia džiaugtis, kad viskas daugmaž laimingai baigėsi. Na ir tikiuosi, kad mūsų bendras darbas nenuėjo šuniui ant uodegos:)

10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Nuostabios nuotraukos, šaunuolės!!

Samanta rašė...

Matosi, kad Kristina modelis! Bet ir tavo darbo daug matosi, nes modelis pats nenusifotografuoja :>> Paprasta, bet traukia tikrai akį, dar vienas puikus tavo darbas!

charmant rašė...

Nuotraukos nuostabios gavosi. :)Užuojauta Kristinai, tikiuosi nieko labai rimto nenutiko.

iev rašė...

tiek nuotraukos, tiek modelis tikrai gražus, bet bent jau man labai krenta į akį tai, kad mergina visur pravėrusi burną a la labai gundančiai :)) kažkaip nebe pirmą kartą visur pastebiu , kad modeliai prasižioję visur visada.
tikiuosi nieko rimto ir greit pasveiks ji :)

Asta rašė...

Antra nuotrauka man baisiai patinka!

Anonimiškas rašė...

man irgi nepatiko, kad ji prasižiojus visur, ir šiaip daugiau fotkių mačius jos iš to ale "modeliavimo" . gaila, kunu pozuoja puikiai, veido išraiškas tobulint reiktu ;DDdd na bet graži bent jau tai čia dar pataisoma. geriau nei kai buna nežino visai kai pozuot (kunu), kai matos stengias stengias, o nieko nesišeina ;D ai pastabėlė, pirmoj foto per aukštai koją kažkaip iškėlus ji, ir kitose dar rasęiau bet nenoriu čia kabinėtis prie visko;D na o apie tavo darbą ką galiu pasakyti, šaunu! turi puikią nuovoką kokiu kampu fotografuot, gal toj pirmoj vėlgi foto reikėjo iš kiek žemiau paimt vaizdą bet aj ;D žodžiu, šauniauolės abi.

Meida rašė...

Tokio stiliaus nuotraukos labiausiai Tau pritinka; kuo mažiau spalvų žaismo tuo daugiau nuotraukos turi savitumo. Labai labai gražu. Ir
kaip visada paskelbiu savo mėgstamiausią; antra nuo galo. Ir tarp kitko -
kažkaip juokas suėmė paskaičius ilgąjį Anonimo komentarą.

Amanda rašė...

nuotraukos nuostabios, vienos geriausiu tavo darytu :)

Kotryna rašė...

Negaliu sakyti, kad nuotraukos buvo vertos tokios traumos (nes JOKIOS nuotraukos nėra vertos žmogaus sveikatos), bet kadrai stulbinami ;)

rudenėjant. rašė...

Man ši fotosesija patiko. Ir modelis velniškai gražus. be to jai tinka juoda spalva. itin.
ar ne paslaptis, kokią aparatūrą naudoji?

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign