Pages

sausio 04, 2012

All that we can do is smile


O praeiti metai buvo puikūs, daug pasikeitimų ištiko mano gyvenimą, dėja tinklaraščio jokia nauja jėga nepalytėjo, tačiau mintimis paminėjom pirmąjį jo gimtadienį! Viliuos, jog Jūsų pagalba tinklaraštis sėkmingai gyvuos bent dar vienus metelius:)
Palinkėsiu kūrybiškų naujų metų, kurkit, reikškit savo nuomonę, gyvenkit!
Taip pat, iš Jūsų laukiu pasiūlymų, pageidavimų, reikalavimų ar šiaip įdomių minčių, ką norėtumėte ohsoboheme matyti 2012 metais?

Bučkis, S.

7 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Šiais metais norėtųsi daugiau įrašų, fotosesijų. Norėtųsi matyti daugiau tavo asmeninio stiliaus nuotraukų, asmeniškesnių įrašų, kaip seniau rašydavai... Norėtųsi, kad nedarytum ilgų pertraukų, ir nors ir neturėdama ką parašyti įkeltum nuotraukų, muzikos, kažką kas išreikštų tavo nuotaikas. Žodžiu, nepalik skaitytojų nežinomybėj :) Ai dar būtų įdomu, jei keltum savo pirkinių nuotraukas :> Drabužių turiu omeny, O naujų metų proga linkiu tau daug įkvėpimo! :D

Daria rašė...

pritariu! :)

gone till sunrise rašė...

visi pasiūlymai puikūs, tik man tie pirkiniai, kažkokia šiokia tokia atgyvena. Jop, pati kėliau, nu bet gi daug visai kitokio stiliaus blogų kur, negražiai tariant "šmutkių" būtų galima pažiūrėt, o pas Simoną aš visad atbėgu, kai noriu paganyt akis į mėgėjišką, bet kokybišką jaunimo fotografiją : ))

Anonimiškas rašė...

tai kad kiek teko matyt Simonos keltų nuotraukų, pas ją jos ne kaip visur- apsirengia, ar ant pakabos pakabina ir nufotkina, pas ją įdomiai nufotografuodavo ir patys drabužiai ne kaip bet kurios "fashionistos" bloge, labai savotiški ir atitinkantys jos stilių;D na įdomūs tokie, todėl ir įdomu jos pirkinius žiūrėti. Juolabiau, kad jie nebūna iš eilinės "akriuko" parduotuvės....

gone till sunrise rašė...

na, vat kaip tu, Anonime, sakai, tai sutinku, kai tie rūbai gražiai pateikti, estetiškai, tada taip, suprantu. Bet iš pasiūlymo iš karto pagalvojau, kad nori tų ant pakabos pakabintų rūbų : ))

ohsoboheme rašė...

man tikrai malonu skaityti jūsų pasiūlymus, tikiuosi ir dažniau taip pasisakysit, tikrai prižadu, kad viską stengsiuosi padaryti. na gal su savo derinukais būtų sunkiausia, mat paprasčiausiai neturiu kas mane įamžintų, bet manau laikui bėgant tai bus ištaisyta:)

aistė rašė...

viskas labai gerai, tik
daugiaudaugiaudaugiau rašyk

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign