Dancing in the moonlight

August 04, 2012

Baisiai smagu džiaugtis šiltomis vasaros naktimis, bet kažkur viduje jau po truputį kirba noras keliauti į mokyklą... Nekantriai laukiu ką nauji ir paskutiniai mokslo metai atneš ir jau mažumėlę svajoju apie naują gyvenimo etapą:) Gal kiek per anksti, bet bala nematė.

O ši žavi kuprinaitė yra gero draugo laimikis iš humanos už 6lt. Man ji labai miela ir nors atrodo maža, tačiau yra gan talpi. Vakar pavyko sutalpinti kosmetinę, šukas, akinius, piniginę... o kas svarbiausia į ją telpa ir mano fotoaparatas:)
Bėje nuotraukose viršuje yra paskutinis mano ir ilgų plaukų pasirodymas BLOG'e. Nuėjau į kirpyklą su prašymu be gailesčio ir kaip reikiant patrumpinti  plaukus, mat labai norėjau naujovių. O jaučiuosi labai puikiai, nors iš aplinkinių daug neigiamybių plūsta, bet svarbiausia, jog pačiai gerai:) 

10 comments:

Korneliiiiiija said...

Simonaaaaa, gražiai labai atrodai!

Akvedukas said...

Labaiiiiii gražiai atrodai :)

Anonymous said...

aaaaaaaaaaa ka tu padareitokie grazus plaukai buvo :((((((((((

Samanta said...

"Senieji" tavo plaukai man buvo super gražūs, bet ir ši nauja šukuosena tau puikiai tinka! Šaunuolė, kad nebijai tokių kardinalių pasikeitimų!

Anonymous said...

labai gražūs tavo raktikauliai

ohsoboheme said...

yey ačiū! šiaip realybėj ne taip gerai atrodo, beeet čia tik plaukai - ataugs :D

Sandra said...

o man tu labai gerai atrodai su tokio ilgio plaukais, ir jie atrodo labai sveiki :)

Anonymous said...

Žinai,kadangi svajoji apie naują gyvenimo etapą ,tai ši nauja šukuosena kaip tik kelio pradžia į tai. :) Nes su ilgai plaukais atrodai tokia jauna,žavi paauglė. :) O su šiais plaukais jau primeni jauną merginą,kuri pasdiruošusinuotykiams. :) Sveikintina. :)) - Boo Boo.;)

Meganne said...

Love it, can't wait to see what you do next! Come check out my blog, maybe we can follow each other!
Material Fixations

Ugnė said...

ir ilgi ir trumpi plaukai tavo labai gražūs :)