Pages

lapkričio 16, 2012

"Mados Infekcija" II diena| Susipažinimai

Nors nuo lietuviškosios mados fiestos praėjo jau beveik savaitė, dėl techninių kliūčių (t.y sugedusio kompiuterio) nepasidalinau kokius gi žmones teko sutikti "Mados Infekcijos" antrojoje dienoje.
Kadangi atvykau su kompanija, vienai kamputyje liūdėti neteko, tačiau vistiek knietėjo išnaudoti galimybę susipažinti su bendraminčiais - tinklaraštininkais. Spėju, turėjau atrodyti truputėlį gąsdinančiai (na kas gi pribėga prie nepažįstamo žmogaus šaukdamas jo vardą?), bet džiaugiuosi, jog mano entuziazmas ir užsidegimas nieko neatbaidė trumpam pasilabinti. Visų pirmą sutikau Eglę iš wayfaring stranger, ji buvo vienas tų žmonių su kuriuo būtų galima prakalbėti apie bet ką, labai gaila, kad laiko stoka neleido mums ilgėliau pabendrauti, bet juk dar bus progų, ar ne?
Tarp visų besišypsančiųjų ir draugiškai nusiteikusių veidų buvo galima sutikti ir ne taip gerai nusiteikusių, bei nosį iškėlusių merginų. Labai džiaugiuosi , jog Kamilė iš tinklaraščio Electra Heart nebuvo tokia, ir jau anksčiau susitarusios, mes susitikome persimesti keliems žodžiams. Taip pat, netyčiomis susipažinau su Spintos Guru Deimante, kuri ne tik pasidalino pasakojimais apie rašymą, studijas bei gyvenimą, bet ir pavaišino guminukais! Esu laiminga, kad savo mielumu pasidalino ir Kotryna (FUNK), su kuria jau seniai norėjau susipažinti ir galų galiausiai mums pavyko tai padaryti.
Kiekvieno Infekcijoje sutikto žmogaus derinio detalę, stilių ir šypseną, gėriau akimis. Taip norėtųsi,  jog Lietuvoje būtų daugiau tokių renginių, kuriuose gali susipažinti su įdomiais, stilingais žmonėmis ir suteikti peno akims. Skelbiu savo pirmąją infekciją išgyventą! Eglė su savo stilingomis draugėmis, paparaciškai prigauta. Kamilė, Kotryna ir Deimantė. Mano kvailai besišypsantis veidas ir spintos žinovė Deimantė. Manoji kompanija:)

10 komentarų:

Daria rašė...

maciau tave! labai graziai atrodei :) gaila, kad net nepasisveikinom, nes anksciau isejau :/

Samanta rašė...

Džiaugiuosi kartu, jog susipažinai su naujai žmonėmis.
Ir žinoma, turiu didelį komplimentą tau už puikų įvaizdį. Labai tinka tau raudona spalva. Aistutė su vyru irgi neatsilieka. Žavu :>

Egle rašė...

tiesa tiesa tiesa bus dar daug tų progų!! žaviai atrodei!!

ohsoboheme rašė...

Daria, kaip gaila, man neteko tavęs užmatyti arba neatpažinau:/
Samanta, Egle dėkoju:)

Ūla rašė...

žiūriu čia Robkė ar nee, žiūriu tikrai gi jis, hah, mažas pasaulis, keista matyt pažįstamus! :D
beje, labaaaai gražiai atrodei! :)

ohsoboheme rašė...

Ūla, pažįstami? Geeeras:)

Ūla rašė...

ahaa :) man irgi labai keista buvo pamatyt. geras tikrai :)

Anonimiškas rašė...

atrodei laaabai gražaiai! kaip ir Aistė su RoBke:>> na o dabar greit keli nuotraukas iš Gretos fotosesijos!!!

Akvilina rašė...

Labai gražiai atrodai!

Anonimiškas rašė...

super grazu

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign