Pages

sausio 29, 2013

3!

Kalendoriai šiandien rodo, jog lygiai prieš tris metus, taip, taip (!) sausio 29-ą dieną gimė šis tinklaraštis. Kiek pamenu, oras lauke tuo metu buvo žiemiškas ir snieguotas, visai kaip dabar, o mano galvoje gyveno daug gražių idėjų... Nors pačioje pradžioje skaitytojų, komentuotojų ir stebėtojų čia užklysdavo itin mažai, tačiau kiekvieną kartelį kai skaitliukas šoktelėjo vienu skaičiumi aukštyn, širdis iš džiaugsmo klykė ir kažkodėl šis varikliukas skatino toliau stengtis.
 Dėja, pastaruoju metu vis dažniau užklupdavo mintis, jog laikas OH SO BOHEME pašalinti iš blogosferos, bet dabar mąstau, kad kažkas šitaip puoselėtas ir mylėtas trejus metus, turi ir toliau džiugint mano širdį (o gal ir jūsų). Tad prašau nesidrovėti ir matant neatnaujintus puslapius, spirti man į minkštają! O trys metai žmogui yra pati vaikystė, taip ir su šiuo tinklaraščiu, jaučiu, kad jis dar mažytis, šviežutėlis kūrinėlis, kuris laikui bėgant taps dideliu ir brandžiu kūriniu.
Tad, su gimtadieniu, brangieji!

9 komentarai:

Samanta rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Samanta rašė...

Net neįsivaizduoji, kaip laukiau naujo įrašo!Net neturėk tokių minčių, kaip OH So BOHEME ištrynimas.. Būtų labai liūdna! Tavo blog'as visada įkvepia!
O šis nuotraukų koliažas taip pat labai smagiai žiūrisi! Šaunuolė!
Bučkis gimtadienio proga

Raimonda|MLC rašė...

Vajė kiek šį mėnesį blog'ų gimtadienių! Kažkuo sausis stebuklingas..:}}

Taiiigi, sveikinu su trečiuoju gimtadieniu! Ir nė negalvok pašalinti šio blog'o! Jis labai jaukus ir kiekvienas įrašas labai laukiamas..:}}

Egle rašė...

Visiems būna silpnumo akimirkų, todėl linkiu neapleist blogo, jokiu būdu jo neištrinti ir pasisemti daug įkvėpimo naujiems įrašams, kurių mes labai laukiam!! :))

Lina Kneizyte rašė...

vau.3 metai !:))) Sveikinimai ir linkiu niekad nepritrukti ikvepimo. Buckis

neringa rašė...

oho, visi trys metai! pamenu dar ir senesne tavo blog'o versija, kai pati blogosferoje buvau dar visai zalia zalia. Neapleisk rasymo ir tinklarascio pildymo! Nes manau, kad ir paciai po kurio laiko bus labai smagu pazvelgti atgal ir pamatyti nueita kelia ir padaryta progresa :)

oogna rašė...

sveikinu, man labai patinka tavo blogas, nesustok ji rasiusi!

Gintarė rašė...

Pritariu visoms pasisakiusioms, labai smagu sulaukti kiekvieno naujo įrašo, todėl tikrai linkiu sulaukti dar daug daug trejetukų... :)

Ernesta rašė...

Tavo blogas vienas is dvieju, kuriuos skaitau, niekada nemastyk apie pasalinimus:* sekmes, toliau kuriant:))

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign