Pages

vasario 25, 2013

All along it was a fever

Tikriausiai, jau dauguma žmonių spėjo išgirsti, o gal net ir apsilankyti internetinėje parduotuvėje pasikuiskim.lt. Ši jau daugiau kaip mėnesį gyvuojanti, internetinė atrinktų dėvėtų bei naujų drabužių parduotuvė, ne per seniausiai pasiūlė blogeriams bendradarbiauti. Sąlygos buvo tokios: kas mėnesį bus dovanojami drabužiai (-is), kurie atitiks tinklaraštininko asmeninį stilių, dydį ir kitus pageidavimus, o tinklaraštininkas savo ruožtu pasižadės sukurti stilingą derinį su dovanotais drabužiais ir parodyti jį savo bloge.
Na ir nesusilaikiau nepabandžiusi ir aš bendradarbiauti, juolab, kad žavėjausi ne tik šio projekto idėja, bet ir visos parduotuvės sukūrimu, valdymu bei vizualiniu grožiu. Pasikuiskim.lt drabužiai atrinkti pagal atskiras temas, į kolekciją įeina tiek nauji tiek dėvėti drabužiai. Užpildžiusi anketą, ne ilgai laukus, jau po savaitės, mano namus pasiekė paketas su trimis drabužėliais - juodu vilnoniu sijonu, šviesiai žydras "Esprit" prekinio ženklo "golfas" ir balti marškinukai su mėlynomis juostelėmis. Drabužiai paliko ir teigiamą, ir neigiamą įspūdį.

Minusai
Aš tikrai mėgstu įvairaus plauko dėvėtų drabužių parduotuves, mėgstu tarp paprastų,visiškai neypatingų drabužių surasti išsiskiriančius perliukus ir džiūgauti įsigijus juos už nuodėmingai žemą kainą. Iš pasikuiskim.lt drabužėlius gavau nemokamai, nežinau ar tai ir yra priežastis, kodėl savo siuntinio turiniu nelikau itin patenkinta... Nemanau, kad kada nors paprastuose "kuistukuose" būčiau atkreipus dėmesį į tuos drabužius. Tačiau, matyt, mano nepasitenkinimas išaugo iš to, kad netinkamai apibūdinau savo stilių ir drabužių, kuriuos norėčiau gauti, stilių.

Pliusai
Dažnai kvapas "antrų rankų" parduotuvėse riečia nosį ir atgraso pirkti bent vieną drabužį. Džiaugiuosi, jog negaliu to pasakyti apie pasikuiskim.lt siuntinio rūbelius. Jie buvo itin tvarkingai, gražiai sulankstyti, kvepėjo švara ir tvarka. Akivaizdu, kad prie drabužio prisilietę žmonės dirbo su meile. Kokybė taip pat yra puiki ir pagirtina. Negalėtum pasakyti, jog kas nors kitas dėvėjo drabužį.

 
Ir pagaliau dalinuosi savo deriniu, kuris pavyko tik su, jau minėtais baltais marškiniais  mėlynomis juostelėmis. Nors marškiniai man buvo švelniai tariant per dideli, susijuosus juosmenį dirželiu, pasiraitojus rankoves ir pridėjus mamos vintažinį džinsinį švarką, rezultatas gavosi visai tenkinantis.
Galų gale, tikrai nėra taip, kad likau visiškai nepatenkinta, vien tik bendradarbiavimas ir malonus bendravimas suteikė labai daug džiaugsmo. O drabužėlius, kurie netiko man, perleisiu kam nors, kas jais labiau žavėsis (pvz.: mama). Tikiuosi, jog tolimesnis bendradarbiavimas eis tik link gerosios pusės ir kitus kartus atvėrusi siuntinį norėsis tik šypsotis iš džiaugsmo.

5 komentarai:

Samanta rašė...

nu ir visai gražiai žiūrisi :>

Anonimiškas rašė...

saunuole! graziai ziurisi;]

ohsoboheme rašė...

na dėkoju, stengiausi išspausti viską kiek galima:D

GUCCIkas rašė...

Žinok aš ir žiauriai nusivylusi likau savo paketo turiniu. Gavau tokį ale bolero kur tik rankas dengia ir labai labai nekaip jas aptempia kaip koks klubinis drabužėlis net nežinau, o kitas drabužis buvo tokia kaip ir maikutė iš kurios iš visų pusių viskas krenta tiek krūtinė tiek ir bamba šviečia ir taip toliau. Tau bent vieną rūbą pasisekė priderint, o man spėju,kad su tokiais iš vis nieko nepavyks padaryti :D

ohsoboheme rašė...

Linkiu sekmės įžvelgiant teigiamą pusę :D

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign