Pages

lapkričio 06, 2013

Let's dance little stranger

Pastaruoju metu daug galvoju apie tinklaraštį, bet niekaip nepavyksta išspausti kokios nors minties, kurią galėčiau užrašyti. Be galo sunku neturėti įkvėpimo savo mėgiamam dalykui.
Raustu iš gėdos, jog taip retai rašau, bet džiaugiuosi, kad galiu pasidalinti šviežiomis nuotraukomis iš vakarykščio pasivaikščiojimo po naktinį senamiestį :)
Prašau, patarkit man kaip galėčiau gaut įkvėpimo, kad galėčiau vėl rašyti ir atgaivinti tinklaraštį! 

5 komentarai:

Anonimiškas rašė...

grazus labai derinukas, nebuk tokia susiraukus nuotraukose

Anonimiškas rašė...

Rimtai, merginos, kas jums yra? Visose nuotraukose burna "ale" seksualiai pražiota arba šiaip sutelktas bukas žvilgsnis į objektyvą. Nenorėkit būti panašios į supermodelius, nes ir jie kartais kvailai atrodo su tokiom veido išraiškom, o jūsų natūralus veidas su nuoširdžia šypsena tikrai atrodo 100 kart geriau ir gražiau. Ir tavo fotosesijose tą patį pastebėjau. Tik nedaugelis tau pozuojančių merginų žaviai nusišypso, o visos kitos - žurnalų aukos. Nebūkit tokios, jums netinka. O dėl blogo - rašyk apie savo dienas, savo džiaugsmus ir rūpesčius ar dar kažką panašaus. Tikrai būtų įdomu paskaityti kaip gyveni. Tai tiek :)

Samanta rašė...

Nusišypsok, Simona! :)

Anonimiškas rašė...

ka gali rasyti...
*outfits of the day everyday
* daryk fotosesijas Vilniuje. Pvz. kur nors, kur matytusi Vilnius (uzuomina- Gedimino pilis, 3 kryziu kalnas), taip pat senamiestis, uzupis.
* inspirations ziemai, rudeniui KA RENKTIS
*pirkiniai
*akiniai
*ka veiki, kaip sekas
*fotosesijoss fotosesijos

Anonimiškas rašė...

very cute style , I'm fan ! ♥

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign