OH SO BOHEME @ "PANELĖ"

January 10, 2014

Prisipažinsiu, paskutinį kartą pirkau "Panelės" žurnalą gal prieš kokius 5 metus, o žurnalo puslapius perversdavau tik besimokydama gimnazijoj, per laisvas pamokas mirštant iš nuobodulio bibliotekoje.
Mano pasiruošimas fotosesijai buvo labai paprastas, gavome temą "Ryški žiema", tad iš karto iš galvos išmečiau juodos spalvos drabužius ir atrinkau ryškiausius kokius turiu, pamaniau, kad galiu išsiskirti tuo, jog turiu visai išskirtinių drabužių iš mamos, močiutės jaunystės, o ir lobių iš second hand'ų mano spintoje netrūksta. Norėjau parodyti, jog norint dailiai ir įdomiai atrodyti nereikia tūkstančių banko saskaitoje.  Pirmąjį drabužių derinį dėliojau mintyse turėdama prancūzaitės įvaizdį, o antrąjį einančios į vakarėlį merginos. Ryškumą norėjau išlaikyti ir besirinkdama makiažą.


Skrybelė - draugės, megztinis - iš second hand'o, už 1 lt, marškinukai - C&A, sijonas - atmosphere, portfelis  - iš second hand'o, žiedai - internetinės parduotuvės oasap.com ir foymall.com, batai - deichmann dovana. Viso derinuko kaina apie 70 litų.


 Suknelė - močiutė jaunystės, kaklo papuošalas - foymall.com, kailiniai - iš second hand'o, apie 50lt, mango, rankinė - mohito, bateliai - iš second hand'o, 10lt.
Viso derinuko kaina apie 100 lt. Fotografas
 Tomas Adomavičius

16 comments:

aistė said...

aš tokia laiminga

Samanta said...
This comment has been removed by the author.
Samanta said...

Drabužių derinukai tavo, kaip visuomet žavingi. O ir pati tikrai neprastai atrodai, tačiau mano nuomone, Tavo fotografijų stilius tau labiau tinka! :)

Anonymous said...

Aš manau, kad atrodai itin gerai. Labai dailiai padarytas makiažas ir plaukai (ypač), o ir nuotraukos labai mielos, žavios ir tikrai "ne paneliškos". o skųstis šiek tiek savanaudiška :)

milinoff said...

labai gražiai atrodai! bet taip, sutinku su tavim- tau artimesnė tavo, kaip sakei buitiška aplinka :)

ohsoboheme said...

Ačiū už gražius komentarus, tikrai, nesitikėjau :)

Anonime, ačiū už nuomone, bet nemanau, kad savęs kritikavimas yra lygus savanaudiškumui. :)

Meida said...

Tikrai gražiai atrodai. Būk rami

Anonymous said...

Na, iš veido visai graži, makiažas geras :)) bet apranga tragiška... nepyk, tiesiog nuomonė.

Ugnė said...

Labai jau graži esi! Manau, kad ne vienas vartydamas žurnalą pasakys: ''kokia graži panelė čia,, . Nesinervink, viskas yra labai gerai! :*

Ruta Gyvyte ( Ruth ) said...

Man ta profilio nuotrauka labai super ! Makiažas labai gražus ir nuotraukos kokybė super :)

Daria said...

labai graziai atrodai! :) pirmos dvi nuotraukos isvis pasaka ;)

Anonymous said...

Labai gražiai atrodai žurnale, gal net gražiau negu savo darytose nuotraukose (tik pora mačiau, tai negaliu teigti). Apranga irgi visai nieko, taigi nenuleisk nosies ir žiūrėk į pliusus (pvz. daugiau merginu sužinos apie tavo blog'ą). Manau, kad šiame įraše kaip tik esi panašesnė į 'panelytę', negu fotografo darytose nuotraukose..

Giedre said...

Man patinka! ir labai gerai atrodai, nereikia tik..!

Toma Muz said...

labai gerai atrodai!

Anonymous said...

Pamacius nuotraukas pagalvojau kad jose labai graziai atrodai, aisku ta studijine aplinka, galbut kitas fotografas, kuris gal kitu kampu ziuri i zmones nei tu ir galiausiai tai, kad atrodai ne taip kaip kiekviena diena (kalbu butent apie makiaza, kuris tikrai geras) tau gali sukelti keista jausma, kuris peraugo i kazkoki pasipiktinima ( " bet gi fotografas profesionalas, nuotraukas turejo atrinkti taip pat igudusi akis"). Nesijaudink, atrodai tikrai gerai, netgi zavingai

Austė said...

graziai atrodai labai! Na,gal siek tiek kitaip, nei visuomet, bet graziaiiii)))