16-OSIOS MADOS INFEKCIJOS NAUJA ŠEVELIŪRA

February 26, 2014Trečiadienio rytas man prasidėjo ne taip kaip įprasta, vietoj ruošimosi į paskaitas, keliavau į ŠMC, kur vyko "Mados infekcijos" spaudos konferencija. Fotografų ir žurnalistų priešaky festivalio dizaineriai ir idėjinė vadė Renata Mikailionytė  pasirodė pasidabinę įvairių spalvų ir įvairių kirpimų perukais ir tamsintais akiniais, todėl sunki užduotis buvo atpažinti mados žinovus. Bet savo mėgiamiausius (pvz Ieva Daugirdaite) atpažinau bei žavėjausi ir su maskuote.
Labai džiugu, kad "Mados infekcija" plečiasi, auga ir šį pavasarį savo gerbėjus džiugins net tris dienas - kovo 21-ą, 22-ą ir 23-ią. Čia akis paganyti galės, tiek vyrai, tiek moterys, neliks nuskriaustos abi pusės, nes dizaineriai pristatys kolekcijas kurtas abejoms lytims. Taip pat, renginys yra vadinamas tarptautiniu ne veltui, į mados fiestą atvyks ir savo kūrinius pristatys svečiai iš Prancūzijos, Danijos, Vokietijos ir Rusijos. Bus tikrai daug gražių vaizdų, o Infekcijos simbolis kaukolė, kiekvienais metais keičianti savo lokaciją ir išvaizdą, šiemet mirksės ir blyksės į lankytojus žvelgdama švytinčiomis akimis.
Tikiuosi, šios naujienos Jus suintrigavo, o aš pradėjau dar nekantriau laukti kovo 21-osios, kada visa Lietuvos grietinėlė, įkvepiantis jaunimas ir stileivos rikiuosis prie Šiuolaikinio Meno Centro, laukdami ką atneš nauji mados vėjai.

Bilietai čia
Programa čia
Dizaineriai čiafoto (c) Simona Aleknaitė, OH SO BOHEME

5 comments:

Daria said...

nuotraukos labai grazios! gaila, kad mikroekonomika man neleido atvykti :(

Anonymous said...

po tokio puikaus įrašo ir smagių nuotraukų, bus dar sunkiau sulaukti tosios kovo 21-osios!

Anonymous said...

Super :) Aciu uz info

ohsoboheme said...

labai džiaugiuosi, dėkui :))

Makaela Suitcase said...

I love crazy colors like in your photos. I might go a honey blonde during the summer..not sure yet! (: Do you want to dye your hair a different color too?
~Makaela at www.makaelassuitcase.blogspot.com