Pages

vasario 26, 2014

16-OSIOS MADOS INFEKCIJOS NAUJA ŠEVELIŪRATrečiadienio rytas man prasidėjo ne taip kaip įprasta, vietoj ruošimosi į paskaitas, keliavau į ŠMC, kur vyko "Mados infekcijos" spaudos konferencija. Fotografų ir žurnalistų priešaky festivalio dizaineriai ir idėjinė vadė Renata Mikailionytė  pasirodė pasidabinę įvairių spalvų ir įvairių kirpimų perukais ir tamsintais akiniais, todėl sunki užduotis buvo atpažinti mados žinovus. Bet savo mėgiamiausius (pvz Ieva Daugirdaite) atpažinau bei žavėjausi ir su maskuote.
Labai džiugu, kad "Mados infekcija" plečiasi, auga ir šį pavasarį savo gerbėjus džiugins net tris dienas - kovo 21-ą, 22-ą ir 23-ią. Čia akis paganyti galės, tiek vyrai, tiek moterys, neliks nuskriaustos abi pusės, nes dizaineriai pristatys kolekcijas kurtas abejoms lytims. Taip pat, renginys yra vadinamas tarptautiniu ne veltui, į mados fiestą atvyks ir savo kūrinius pristatys svečiai iš Prancūzijos, Danijos, Vokietijos ir Rusijos. Bus tikrai daug gražių vaizdų, o Infekcijos simbolis kaukolė, kiekvienais metais keičianti savo lokaciją ir išvaizdą, šiemet mirksės ir blyksės į lankytojus žvelgdama švytinčiomis akimis.
Tikiuosi, šios naujienos Jus suintrigavo, o aš pradėjau dar nekantriau laukti kovo 21-osios, kada visa Lietuvos grietinėlė, įkvepiantis jaunimas ir stileivos rikiuosis prie Šiuolaikinio Meno Centro, laukdami ką atneš nauji mados vėjai.

Bilietai čia
Programa čia
Dizaineriai čiafoto (c) Simona Aleknaitė, OH SO BOHEME

5 komentarai:

Daria rašė...

nuotraukos labai grazios! gaila, kad mikroekonomika man neleido atvykti :(

Anonimiškas rašė...

po tokio puikaus įrašo ir smagių nuotraukų, bus dar sunkiau sulaukti tosios kovo 21-osios!

Anonimiškas rašė...

Super :) Aciu uz info

ohsoboheme rašė...

labai džiaugiuosi, dėkui :))

Makaela Suitcase rašė...

I love crazy colors like in your photos. I might go a honey blonde during the summer..not sure yet! (: Do you want to dye your hair a different color too?
~Makaela at www.makaelassuitcase.blogspot.com

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign