Pages

vasario 17, 2014

20...

foto Martynas Kazlauskas

Baisu net pagalvoti, o dar baisiau ištarti... Mergaitė, kuri negali nupirkti vyno nepaprašyta dokumento ir kurią žmonės laiko šešiolikmete, šiandien švenčia dvidešimtą gimtadienį. Tikrai ne mielai skamba šis skaičius, tartum nuosprendis paauglystei. Atrodo beveik nieko svarbaus šiam gyvenime nenuveikiau, o jau kopiu į trečią dešimtį.  Jaučiuosi labai keistai, laikas bėga taip velniškai greitai. Per metus mano gyvenime pasikeitė nemažai dalykų, pradėjau gyventi (beveik) savarankišką gyvenimą, tapau atsakingesnė, pradėjau jausti malonumą suktis virtuvėje ir šiek tiek pakeičiau savo vertybių skalę.
 Dar būdama šešiolikmetė mokinukė ėmiau  rašyti šį tinklaraštį ir net nenumaniau, kad jo kūrimas man duos daug naujos patirties, nors ir ne visada buvau pavyzdinga rašytoja, jaučiu, kad kartu su juo augau ir aš. Šio dėka susipažinau su daugybe įdomių žmonių, todėl skelbiu, kad metai buvo dvigubai sėkmingi.


9 komentarai:

Egle Ge rašė...

Sveikinimai su gimtadieniu! Patikėk, per ateinančią dešimtį metų tikrai patirsi daug įspūdžių, patirsi naujų patyrių, išgyvenimų. Smagaus gimtadienio!!! :)

Eglė G.

Daria rašė...

Sveikinu sveikinu ir dar karta sveikinu! :***

ohsoboheme rašė...

ačiū Egle ir Darija labai!! :))

Eglė Mameniškytė rašė...

Dideli linkėjimai, mielai bloggerei, smagiai atšvęsk ir nepamiršk toliau džiuginti savo post'ais, prisiminimais, akimirkomis iš įvairių nuotykių, kelionių ar nekasdieniškos kasdienybės : )

http://egluut.blogspot.com/

ohsoboheme rašė...

Egle, labai dėkoju tau, stengsiuosi :))

Sandra rašė...

Sveikinimai dideliausi! :)

Vaida B. rašė...

O ką svarbaus nori būti nuveikusi būdama dar tokia jauna?:) Nuveikei tiek, kiek ir priklauso tavo amžiaus žmogui. O visa kita dar priešakyje. Man gerokai daugiau nei, o manęs vis dar prašo dokumento. Dėl to blogai jaustis nereikia, kaip tik pliusas yra kuo ilgiau išlikti ir atrodyti jaunai.
Linkiu ir toliau rašyti blogą:)

ohsoboheme rašė...

begalinis ačiū visoms :))

Tatti rašė...

Beautiful!

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign