Pages

kovo 22, 2014

MADOS INFEKCIJA 2014 I-OJI DIENA
blouse, skirt, clutch - new yorker, necklace - born pretty store.

Oho. Vakar diena buvo visiškai beprotiška. Tik pabudusi skubėjau į "Deichmann" organizuotą susipažinimą su "Mados infekcijos" virtuve, stebėjome modelių repeticijas, išbandėme foto išpažinčių kambarį ir pakalbinome dizainerę Evą Baliul. Reikalų atsirado tiek, kad vos spėjau bėgioti iš vienos vietos į kitą, kol galų gale atidavusi savo veidą į būsimos makiažo meistrės Alex rankas, turėjau susiruošti per 20 minučių. Bet viskas praėjo sklandžiai ir kartu su kitomis blogger'ėmis susitikome Šiuolaikinio Meno Centre ir įsisukome į "Mados infekcijos" sumaištį.
Renginiui madingai vėluojant, pagaliau atsidūrėme salėje, kurios viduryje stovėjo milžiniškas žybsintis festivalio simbolis - kaukolė, madingai nusidažęs mėtine spalva. Deja, pirmųjų pasirodymų metu, mano sėdima vieta buvo nedėkinga fotografavimui, tad vykusių nuotraukų mažai. Kolekcijų maratoną pradėjo Ieva Daugirdaitė, turiu ypatingą simpatiją šiai dizainerei, kūrėja pristatė rudens/ žiemos kolekciją, joje vyravo skulptūriški siluetai, estetika ir švara. Vėliau debiutavo "Injekcijos" laimėtojos Dovilė Cibulskaitė ir Ana Romanova merginos pristatė baltą it sniegas, sportui ir religijai dedikuotą kolekciją. Po pertraukos stebėjome dueto Tribe by Marina&Donata kolekciją keistu ir šokiruojančiu pavadinimu "Mergina su kiaušais", joje netrūko ornamentų, neoninių spalvų bei subtilių detalių.  Lilija Larionova pritraukė dėmesį puikiu garso takeliu, vyrai demonstravo sportinių ir klasikinių detalių turinčius drabužius, žingsniuodami pagal Led Zeppelin. Dar vieną sportišką kolekciją į gyvenimą išleido Kristar design by Kristina Vikore. O "Injekcijos" laimėtoja Vitalija Malyško į pristatymą pažvelgė žmogaus, žiūrinčio į madą kaip į religiją, akimis. Vakarą vainikavo Eglės Žiemytės D.EFFECT, mano manymu tai buvo pati stipriausia penktadienio kolekciją, turinti išskirtinę koncepciją, kitokį žvilgsnį į minimalizmą.
Po visų pristatymų galvoje sukosi tik viena mintis. Lietuvos dizaineriai atsigręžė į patogumą, paprastumą, beveik visose kolekcijose vyravo sportinė avalynė, panaši spalvų gama. Galų gale tikėjausi išvysti kažką naujo, bet Šiuolaikinio Meno Centrą palikau vildamasi pamatyti geresnių rezultatų kitą festivalio dieną.
foto - Jauniaus, Justės ir mano

9 komentarai:

Kotryna rašė...

Simona, o tu pati atrodei nuostabiai!

Egle rašė...

Simona kaip graziai atrodai! ir visos labai liuks atrodot, dabar imu gailetis, kad siais metais netiks viso to malonaus surmulio patirti.. ech..! :)

Natalia Bosch rašė...

Great Style.

Lots of Love.
www.NataliaBosch.com

Rinako グレー rašė...

Awesome photos~ ^^

❤ ✿ VISIT MY BLOG ✿ ❤
Rinako

Vogue Villain rašė...

Wow the show looks amazing and super fun!
Love all the pieces<3
www.voguevillain.com

Samanta rašė...

Simona, nuostabiai atrodei!

Anonimiškas rašė...

nuostabiai atrodei, foto irgi nuostabios :>

2 Mates and a Blog rašė...

cute post!

Sue Figueroa rašė...

great pics!

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign