Pages

lapkričio 20, 2014

"INJEKCIJA" 8-ĄJĮ KARTĄ KVIES ĮVERTINTI JAUNUOSIUS MADOS TALENTUSPirmadienio popietę blogeriai ir žurnalistai buvo pakviesti į "Mados infekcijos" konkurso "Injekcija" spaudos konferenciją Nacionalinėje Dailės Galerijoje.  Renata Mikailionytė ir Sandra Straukaitė pristatė jau aštuntą kartą vyksiančio renginio detales.
Gruodžio 10 dieną net 15 jaunųjų talentų iš Lietuvos, Estijos, Rusijos ir Vokietijos pristatys savo kolekcijas, kurios organizatorių teigimu visos yra be galo skirtingos ir įdomios. Šie metai Lietuvoje skelbiami Teatrų metais, tad šia proga konkurso organizatoriai jaunuosius talentus kvietė sukurti kolekcijas tema – Personažas”. Be to, patys Injekcijos” finalistai  taip pat buvo pristatyti teatrališkai – jie transformavosi į fantastinio romano veikėjo Viktoro Frankenšteino kūrinius.
"Injekcija" - 2008 metais užgimęs naujų mados pasaulio talentų paieškos konkursas. Per aštuonerius gyvavimo metus jis yra sulaukęs beveik 370 jaunųjų dizainerių paraiškų, atrinkęs daugiau kaip 60 finalistų ir atradęs dabar jau žinomus dizainerius - Ievą Daugirdaitę, Dianą Paukštytę, Eglę Žiemytę, Mildą Čergelytę, "Tribe" kūrybinį susivienijimą "labadiena", Dianą Kuzmickaitę ir Aušrą Urbanavičiūtę, Mariją Popadničenko, Dainių Bendiką ir Beną Staškauską bei daugelį kitų.

Kada? Gruodžio 10 d./ 18:30
Kur? Vilnius, Nacionalinė Dailės Galerija
Bilietai čia


1 komentaras:

DESOLA MAKO rašė...

love love love.x
www.deemako.com

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign