Pages

gruodžio 13, 2014

INJEKCIJA'14: NAUJI MADOS VEIDAI
Rufina Lagutina (Rusija)

Trečiadienį turėjau laimės apsilankyti 8-ąjį kartą vykusiame "Mados infekcijos" renginyje - "Injekcija". Čia net 15-iolika jaunųjų dizainerių, ne tik iš Lietuvos, demonstravo savo kolekcijų vizijas ir kiekvienas pristatė po penkis modelius. Visos tą vakarą išvystos kolekcijos buvo velniškai skirtingos, tačiau jau pirmosios dalies metu išskyriau savo favoritus.
Stipriausias simpatijas noriu išreiškti Rufinos Lagutinos kolekcijai, modeliai žengę podiumu priminė vaikystėje taip mėgtas lėles, ryškūs rožiniai skruostai ir vyšninės lūpos puikiai derėjo su neoninių spalvų paltais, kostiumėliais ir suknelėmis, siūtomis iš standžios medžiagos, siluetai - laisvi ir sportiški, būtent tai ko reikia šiuolaikinėms fashionistoms. Dar viena į akį kritusi kolekcija, tai Rimantės Juozalaitytės "Skalbti draudžiama". Kolekcija atrodė išties išskirtinai ir kūrybingai, audiniuose nutūpė gėlių raštai, moters atvaizdų iliustracijos. Patiko galvas puošiančios skarelės su ilgomis kasomis, toks įvaizdis privertė mąstyti apie šiuolaikinę lietuvaitę - skalbejėlę. Gaila, bet nei viena man patikusi kolekcija negavo galimybės pasirodyti "Mados infekcijoje".
Iš tiesų smagu stebėti kuriančius, veržlius žmones ir semtis įkvėpimo. Dėja, "Nacionalinę Dailės Galeriją" turėjau palikti anksčiau, mat sunku buvo visą renginį išstovėti ir su fotoaparatu laviruoti pro žmonių pakaušius, kad būtų įmanoma įamžinti kolekcijos modelius. O dabar beliko laukti pavasario, kada "Injekcijos" laimėtojai demonstruos savo madas ant podiumo kartu su "Mados infekcijos" senbūviais.  Inga Skripka

Anja Yelizaryeva (Estija)


Inga Galinytė

Janina ZibirevaRimantė Juozalaitytė

Liucija Kvašytė

Monika Pranckaitytė


Jing Jing Qui ir Robin Rau (Vokietija)


Lina Elmentaitė


photos by me (Simona Aleknaitė, OH SO BOHEME)

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign