Pages

sausio 29, 2015

5! OH SO BIRTHDAY

Šiandien mano, kartais labai saldžiai mylimam, o kartais beatodairiškai apleistam tinklaraščiui sukanka penkeri. Tai bent jubiliejus! Per šį laiko tarpą rašant OH SO BOHEME pasikeitė labai daug, gal net patiems teko stebėti kaip paauglės dienoraštis ir internetinių paveikslėlių kaupykla virto fotosesijų blog'u, o vėliau pelnė mados tinklaraščio vardą. Visus tris etapus vienijo meilė estetikai ir noras būti matomai. Galbūt per šitiek laiko galėjau pasiekti daugiau, bet aš tiesiog džiaugiuosi visomis man suteiktomis galimybėmis tobulėti, bendradarbiauti ir pamatyti. Esu labai laiminga, kad Jums vis dar įdomu. Tikiuosi taip bus ir toliau. Ačiū :)

O štai čia dalis to ką pavyko nuveikti per metus:Tinklaraštininkių pusryčiai su BioEco kosmetika labai jaukioje Šekspyro viešbučio aplinkoje.

Bandymas pabūti modeliu, fotosesija "Panelės" žurnalui su Tomu Adomavičiumi.


 SNAP foto festivalyje  sėmiausi patirties iš geriausių Lietuvos fotografų.

Kartu su puikia mados tinklaraštininkių komanda  stebėjome Mados Infekciją.


Velniškai smagus Deichmann susitikimas FFakers fotostudijoje.


Susipažinimas su Danijos pirkimų vadybininkėmis leido surasti savo svajonių darbą.


New Yorker suteikė galimybę vėl atsidurti "Panelės" puslapiuose drauge su Darja, be kurios tinklaraščio įrašų skaičius būtų daug mažesnis :)Polhem PR showroom'e radau dar vieną savo svajonių darbo vietą ir daug daug  grožybių.Essence ir CATRICE spaudos konferencijoje atradau kokybiškas makiažo priemones ir išmokau kelių makiažo gudrybių :)

2 komentarai:

aistė rašė...

kokia Tu graži ir koks gražus Tavo blog'as! gyvuokit abu taip gražiai dar ilgai <3 valio valio valio!

G* rašė...

penki metai daug ! sveikinimai tokia proga: )

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign