Pages

sausio 16, 2015

LET'S TALK - MAKE UP (FEAT. ESSENCE & CATRICE)

Ar pamenate kai pasakojau apie įspūdingą Essence ir Catrice spaudos renginį? Tą dieną buvome apdovanotos devyniom galybėm makiažo priemonių. Taigi nuo to laiko kai pradėjau naudoti šių firmų gaminius praėjo du mėnesiai, tad tikrai turiu ką papasakoti...Aš tiesiog esu nagų lakų maniakė, kad Jūs matytumėt kiek nagų lakų buteliukų turiu savo lentynoje. Pastaruoju metu pradėjau nagus lakuoti tik dvejais greitai džiūstančiais nagų lakais - "essence colour & go" raudona ir rausva. Manau, kad šių spalvų pilnai užtenka visoms progoms, o paįvairinimui nagus lakuoju "essence nail art" smėlio arba plunksninį efektą priduodantiems nagų lakams. Mano žiemos favoritas - sausainiais ir migdolais kvepiantis rankų kremas "essence 24h hand protection balm", kremas ne tik labai maloniai kvepia, bet ir drėkina bei rankoms suteikia minkštumo.


Tobulam veidui naudoju "CATRICE All matt plus shine control", tai makiažo pagrindas, kuris veikia kaip antra nematoma oda. Anksčiau labai nemėgau makiažo pagrindų, naudojau tik BB kremą, butent dėl blizgaus efekto neapkentimo, tad džiaugiuosi radus kitą tobulą variantą. "CATRICE defining blush" - priemonė skirta pabrėžti skruostikaulius, ją naudoju kartu su "CATRICE sun glow matt bronzing powder", šia priemone labai paprasta modeliuoti veido bruožus.


Antakių dažymas, tai labai slidus reikalas. Su antakiais visuomet turėjau didelių problemų, maniškiai natūraliai turi daug tarpelių, yra trumpi. Tad visad ieškojau tos tobulos priemonės viską sutvarkyti į vietas. Ir štai radau net kelias - "CATRICE lash/brow designer" padeda padaryti norimą antakių formą, "CATRICE eyebrow set" antakių šešėlių pagalba nubrėžia liniją, o su "CATRICE eyebrow filler" užpildo tuščias vietas.Toliau - akys. Pripažinsiu nemėgstu ryškių šešelių, tad "CATRICE absolute nude" šešėlių paletė tapo mano favoritė, tam kad šešėliai liktų savo vietoje ir nenubyrėtų į pagalbą ateina "essence" akių šešėlių bazė.  Dienomis kai noriu labiau išryškinti akis naudoju "essence" skystą akių pravedimą, Akių pravedimai niekada nebuvo mano stiprioji pusė, bet nustebau kaip paprasta nubrėžti plonas linijas su šiuo.Įprastą dieną mėgstu savo lūpas dažyti natūraliais rožiniais atspalviais. Visos, nuotraukoje esančios, keturios makiažo priemonės lūpoms yra nepakeičiamos, norinčioms ilgai išliekančio ir drėkinančio efekto. Mano  mėgstamiausia priemonė yra "CATRICE tinted lip glow balm", tai yra lūpų balzamas be kurio negaliu išeiti iš namų. Balzamas sustiprina natūralią lūpų spalvą ir suteikia rožinį atspalvį, kuris kinta priklausomai nuo lūpų pH, su kiekvienu patepimu lūpų spalva tampa intensyvesnė. Skamba kaip magija, kurią gali nusipirkti visose Drogas ir Eurokos parduotuvėse :)

6 komentarai:

Sena skaitytoja rašė...

Atrodo, kad visi produktai tapo favoritais, nes buvo gauti nemokamai. Sorry, už tokią įžvalgą, bet toks pojūtis perskaičius įrašą :)

ohsoboheme rašė...

Sena skaitytoja,
labai gaila, kad susidarei tokią nuomonę. tikrai taip nėra kaip sakai, tiesiog iš galybės naudotų naujų priemonių išrinkau šias, ne dėl to, jog gavau nemokamai, o dėl to, kad man tikrai patiko ir naudoju jas kiekvieną dieną. ačiū už komentarą :)

Darja Tupčaja rašė...

Sena skaitytoja,
čia tik viena dešimtoji dalis visų gautų produktų, t.y.tie produktai, kurie patiko labiausiai.

Bisma Rauf rašė...

Wow..lovely products!

Check out my new post Here!!!

Monika V rašė...

Deja, tikrai ne visose Eurokos ir Drogas parduotuvėse galima įsigyti Catrice kosmetikos ( kas man tikrai nepatinka) ;)

ThefashionFlite rašė...

love ur collection. Am a fan of Naked shadows, cannot replace them with other.
✿thefashionflite
✿twitter
✿Bloglovin
✿FaceBook

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign