Pages

vasario 11, 2015

MY EVERYDAY MAKE-UP


Ilgai svarsčiau ar verta viešinti tokio tipo įrašą, nesu makiažo virtuozė, o ir kompleksų turiu nemažai. Taigi, susimąstykit kiek drąsos man reikėjo įkelti savo nuotrauką be "nupiešto" veido, haha. Tiesiog norėjau pademonstruoti kaip jau apžvelgtas makiažo priemones aš naudoju savo kasdieniam makiažui padaryti. Turbūt ne viską darau teisingai, bet taip aš dažausi, taip man patinka, tikiuosi ateityje išmokti daugiau makiažo triukų. Pradedam!


Pirmas žingsnis. Prieš naudojant makiažo pagrindą, veidą patepu drekinamuoju kremu. Šį kartą naudojau Catrice makiažo pagrindą Nude Illusion, atspalvis - Rose Vanilla 020. Spuogelius, patamsėjusius paakius ir spalvos nelygumus maskavau Essence, Stay All Day Concealer, jo atspalvis - Natural Beige 10.


Antras žingsnis. Skruostikaulius, žandikaulį, nosytę ir plaukų augimo liniją ryškinu su Catrice, Sun Glow Matt Bronzing Powder.  Su Essence Hidden Stories highlighter'iu pirštais patepu skruostikaulius, jis suteikia sveiko švytėjimo.

Trečias žingsnis. Jau esu minėjusi, jog antakiai man yra opi problema, natūraliai jie trumpi, neryškūs ir linkę pasivelti. Iš tiesų iki 18-os metų antakių visiškai nepešiojau ir netvarkiau, nežinau kodėl, bet man jie atrodė gražūs tokie kokie yra. Dabar daug smagiau jaučiuosi juos susitvarkius, taip labiau išryškėja veido bruožai. Taigi, tam naudoju Essence Hello Autumn antakių šešėlių paletę, su tamsesne spalva nubrėžiu kontūrus, su šviesesne užpildau tuščias vietas. Kad plaukeliai nesiveltų, užfiksuoju su  Catrice Eyebrow Filler geliu.

Ketvirtas žingsnis. Tiesą sakant, retai kasdieniame makiaže naudoju šešėlius, bet kai tik turiu daugiau laiko mielai pažaidžiu spalvomis ir paryškinu akis juodu kontūru. Šį kartą dažiausi tik šešėliais. Catrice Velvet Matt  padažiau akių kampučius, o su Catrice Nude palete padariau neryškų padūmavusių akių efektą.

Penktas žingsnis. Galų gale blakstienas padažau Catrice Lash Extension Volume blakstienų tušu. Užtenka vos kelių perbraukimų  ir blakstienos pasidaro ryškesnės, didesnės, nesulimpa ir vėliau lengvai nusivalo. Šiaip jau nesu lūpų blizgių megėja, bet Catrice Beautyfing Lip Smoother labai patiko, jis nėra lipnus, maloniai kvepia ir pastebimai putlina lūpas, spalva - Sweet Caramel 010.Voilà! Štai kaip iš pilkos pėlytės virstu į visai simpatišką merginą.


photos: Aurelija

9 komentarai:

Absentta rašė...

Labai gražu ir natūralu :) Liux!

ohsoboheme rašė...

Absentta, labai dėkoju :))

Anonimiškas rašė...

Sveika, gal galetum parasyti (arba padaryti blogo irasa), kaip priziuri makiazo sepetelius? Gal turesi geru patarimu.. Labai pagelbetum! :)

Aurelia Bu rašė...

Paprasta, gražu ir lengva :)
www.aureliabu.lt

ohsoboheme rašė...

Būtinai sukurpsiu tokį įrašą, anonime :)
Aurelia Bu, ačiū labai:))

ThisGirlLovesChic rašė...

lovely coatThis Girl Loves Chic

KERA STRAIGHT HAIR PRODUCT GIVEAWAY

xx

Justė Jonušaitė rašė...

Sveika, nominavau tave Liebster Award. Jeigu sudominau, apsilankyt mano bloge. Ten gali sužinoti apie viską plačiau. :)
http://jkampelis.blogspot.dk/2015/02/liebster-award.html

Nanett rašė...

Labai simpatiška mergina; be makiažo net labiau nei su:-) Pabandyk skaistalus ne ant skruostikaulio tepti, o po juo.

evelinea945 Evelina rašė...

Pasirodo lūpų putlinimas galimas ir su blizgiais. Reikės įsigyti, nes nuotraukose rezultatas matosi akivaizdžiai :)

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign