Pages

kovo 30, 2015

MADOS INFEKCIJA I-OJI DIENA

 Lina Gudanavičiūtė

Ana Romanova ir Dovilė Cibulskaitė

Monika Pranckaitytė

Ugnė Martinaitytė

Santa Aulmane

Penktadienį 17-ąjį kartą prasidėjusi "Mados infekcija" buvo daug žadantis reginys. Per vakarą pristatyta 8 kolekcijos, dizainerių iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Renginys ėjo tikrai sklandžiai, neprailgo pertraukos, laiku prasidėjo pristatymai.
 Nuliūdino tik faktas, jog su gautomis akreditacijomis turėjome pa2ios susikurti sau sedėjimo vietą. Į ŠMC pagrindinę salę su Martina ir Ūla atkeliavome kiek pavelavusios, tad savanorių paklausę kur galėtume atsisėsti, šie atsakė, jog galim stovėti visur kur tik širdis geidžia, ramstant sienas. Bėdą išsisprendėmė pačios ir nutūpėmė į kažkieno, kas nepasirodė, vietas. Kadangi nutariau akylai stebėti kolekcijas, fotografavau tik finalą, visų modelių bendrą išėjimą.
 Iš tiesų, pirmoji pasirodymų diena mane labai liūdino ir kėlė klausimą "ką gi aš čia veikiu?", man labai norėjosi mados - žaidimo, performanso, visapusio šviesų ir garso išnaudojimo ir stebinančių kūrinių. Dėja, ant podiumo buvo galima įžvelgti kelių pastarųjų metų tendenciją - sportinę avalynę ir blizgančius sijonus, sukneles. Siluetai visur vyravo daugmaž panašūs, per dideli švarkai, paltai ir figūrą slepiantys sluoksniai. Toks vaizdelis tikrai entuziazmo nekėlė, bet kolekcijų vakarą praskaidrino latvės  Santa Aulmane kolekcija, netikėtos detalės, žaismingi modeliai, parodė dizainerės kūrybinius ieškojimus ir vaizduotę.
Pati pasirinkau labai saugų, bet patogų juodą-baltą derinį,hat - lindex; blouse, skirt - h&m; shoes - deichmannn; backpack - new yorker

1 komentaras:

Miharu Julie rašė...

Great post
Would you like to follow each other?
I'll follow back after it

Www.miharujulie.com

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign