Pages

balandžio 18, 2015

MUST HAVE - INVISIBOBBLE & BEAUTY BLENDER

Paprastai tokių skambių pavadinimų kaip "magiški produktai" savo įrašų antraštėse nevartoju, bet šį kartą kitokio apibūdinimo nesurandu. Neseniai pradėjau praktikuotis "Polhem PR" show room'e, o tai suteikė man galimybę giliau pažvelgti į mados ir grožio pasaulius bei išbandyti siūlomas naujoves. Taip mano grožio rutinoje atsirado du nauji pavadinimai - "Beauty Blender" ir "Invisibobble". 
"Invisibobble", tai vokiečių gamybos plaukų gumelė, kuri tikrai greitai užvaldys pasaulį. Kas gi tokio ypatingo? Gumelė pagaminta iš ekologiškos plastmasės, forma primenanti telefono laidą iš pradžių atrodo tikrai juokingai, kol nepajunti tikrosios galios... Su Invisibobble plaukai laikosi tvirtai, nors nėra surišami stipriai, o išsileidus nepalieka jokių žymių. Pati dažnai mėgstu miegoti surištais plaukais, bet visad susidurdavau su problema, jog surišta plaukų uodega spausdavo galvą, o pabudus palikdavo žymes plaukuose. Būtent dėl šio išgelbėjimo vadinu "Invisibobble" gumeles stebuklingomis. Jos taip pat gali virsti į stilingą apyrankę, spalvų yra pačių įvairiausių - nuo ryškai geltonos iki klasikinės juodos, tad atitiks kiekvienos poreikius.
Kita mano išbandyta smulkmenėlė - "Beauty Blender" makiažo kempinėlė. Visas pasaulis jau spėjo išbandyti, įsimylėti ir garsiai girti  šį produktą, palengvinantį makiažo darymą. Nesupratau dėl ko šis sąmišis, kol pati neišbandžiau riboto leidimo, raudonojo kilimo "Beauty Blender". Praktiškai, nuo originalios kempinėlės ji skiriasi tik spalva. Naudojimas labai paprastas: pakišti po šiltu vandeniu, porą kartų paspausti, kol ji padidės, nusausinti ir tepti veidą. Ši kempinėlė tinka makiažo pagrindams, BB kremams bei kreminiams skaistalams. Vienintelis nepatogumas su kuriuo susidūriau, tai, kad po kiekvieno panaudojimo kempinėlę reikia kruopščiai išvalyti, kas ankstaus ryto skubėjimus padaro tikra kančia. Bet nepaisant to, dieninį makiažą daryti daug paprasčiau, pudros sunaudojama mažiau, o veidas pasitepa tolygiai.
Žinau, tikriausiai skamba lyg būčiau papirkta, bet tiesa tokia, kad noriu skleisti žinią apie šiuos produktus, nes pati nebeįsivaizduoju savo kasdienybės be jų :)


4 komentarai:

Bisma Rauf rašė...

I want that invisible bobble too!

Check out my new post Here!!!

Anonimiškas rašė...

O kur ju galima nusipirkti?:)

ohsoboheme rašė...

Anonime, įsigyti galima internetinėse parduotuvėse topbeauty.lt, bjuti.lt, b-a.eu

Rasa rašė...

yra ir GrozioDraugas.lt :)

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign