Pages

gegužės 15, 2015

ORIFLAME - GIORDANI GOLD NAUJIENOS
Dauguma šiuolaikinių makiažo vartotojų yra labai nusistatę prieš kataloginę kosmetiką, tokia ir aš buvau prieš keletą metų, kol netapau vienos kompanijos konsultante ir įsitikinau, jog žemesnė kaina kataloge nelemia produkto prastos kokybės. Taigi, maždaug prieš dvi savaites gavau išbandyti Oriflame kompanijos Giordani Gold linijos kosmetikos naujienas: mineralinį makiažo pagrindą, makiažo pagrindo teptuką ir antakių formavimo želę.
"Long Wear Mineral" makiažo pagrindas ypatingas tuo, jog turi SPF15, apsaugą nuo saulės spindulių ir yra praturtintas jauninančiais itališkais vulkaniniais mineralais. Iš pirmo žvilgsnio tai įprastas skystas makiažo pagrindas, lengvai padengiantis visą veidą, turintis malonų kvapą. Bėda viena, kad šviesiausias tonas Porcelain, man yra per tamsus, tad turėsiu laukti vasaros ir tada visapusiškai įsitikinti jo pliusais.
Jau įpratau makiažo pagrindą tepti su kempinėle, todėl buvo keista vėl grįžti prie teptuko. Šis yra medinis, plokščia galvute su labai minkštais nailoniniais šereliais. Pirmą kartą išbandžiau plokščią teptuką ir man labai patiko, sukamaisiais judesiais tepant makiažo pagrindą, jis puikiai pasidengia ir nepalieka linijų. Pliusas, kad nereikia po kiekvieno dažymo plauti, susitaupo daugiau laiko.
Prie viso to išbandžiau ir spalvotą antakių žele, tai  priemonė, be kurios neįsivaizduoju savo antakių rutinos. Giordani Gold antakių želė yra dviejų spalvų: blondinėms ir brunetėms. Nors skaitau save šviesiaplauke, gavau išbandyti tamsesnį variantą, o kadangi naudoju rudus antakių šešėlius, spalvos puikiai dera tarpusavyje.
Tikriausiai pastebėjote, kad tinklaraštyje vis daugėja mano apžvalgų apie įvairias makiažo priemones, man tikrai smagu išsakyti savo nuomonę ir kartu su skaitytojais mokytis makiažo įmantrybių. Ar Jums teko išbandyti ką nors iš šios linijos, kokie įspūdžiai?


Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign