Pages

birželio 25, 2015

UOGA UOGA & LUSH PRODUCTS REVIEW

Šį kartą noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie dviejų skirtingų kompanijų produktus pavergusius mano širdį. "Uoga Uoga" tai Lietuvoje gimęs prekės ženklas, kurį sukūrė dvi jaunos mamos Lena ir Jovita,  rankomis gaminančios natūralią kosmetiką. Ši kosmetika yra iš natūralių aukščiausios rūšies produktų be sintetinių kvapų, tad beveik visi produktai dvelkia gamta. "Uoga uoga" dėl savo rinkodaros idėjos yra dažnai vadinama lietuviškuoju "LUSH", abu prekės ženklus vienija kūrybiški pavadinimai, įvairiaspalviai indeliai ir žinoma natūralumas.
"LUSH" parduotuvės yra labiausiai žinomos dėl savo rankų darbo muilų, spalvingų vonios bombų ir svaiginančių kvapų, kuriuos galima užuosti  kelių metrų spinduliu.



Daugiau kaip du mėnesius testavau "LUSH" kietąjį šampūną Karma Komba. Prieš tai nieko panašaus nebuvau naudojusi, šis šampūnas universalus, tinka visų tipų plaukams. Išsiplovus galvą su Karma Komba  apima maloni gaiva, plaukai tampa lengviau iššukuojami, lengvi ir švelnūs. Šampūnas gaminamas iš skirtingų aliejų mišinio apelsinų bei rytietiškų prieskonių kvapą, kuris lydi visą dieną.
Kartu su kietuoju šampūnų naudojau  kondicionierių sausiems ir garbanotiems plaukams Retread. Kadangi mano plaukai buvo stipriai išsausėję nuo dažymo, kondicionierius padėjo juos atgaivinti suteikdamas dailaus blizgesio ir apimties. Naudojosi labai taupiai ir per du mėnesius pastebimai pakeitė mano plaukus.



Tęsiant gražių plaukų temą negaliu nepapasakoti apie "Uoga uoga" matinamąjį plaukų aliejų Šviesioji pusė. Ši plaukų priemonė yra pagaminta iš nerafinuoto alyvuogių aliejaus, medetkų ir ramunėlių ekstakto. Panaudojus aliejų tikrai jaučiausi kaip po stebuklo, plaukai tapo minkštesni ir be galo švelnūs, o medetkos ir ramunėlės esančios sudėtyje kaskart švelniai šviesino plaukus. Vienintelis minusas yra ilgas ir nuobodus naudojamas - plaukus reikia ištepti nuo šaknų iki galiukų, pridengti rankšluosčiu ir tik po 15-25 minučių nuplauti šampūnu.
Dar vienas "Uoga uoga" produktas kurį labai pamėgau, tai Laukinės pievos veido tonikas.Trumpai tariant šią priemonę įsimylėjau, kvapas - gamtos žalumos, pagalba odai - aukso vertės. Mano veido oda yra riebi, vis kovoju su inkštirais ir spuogeliais, pastaruosius pavyko nuraminti su toniko pagalba. Jis dezinfekuoja veido odą, nuvalo nešvarumus ir suteikia gaivumo bei švarumo pojutį.
Taigi, tiek "LUSH" tiek "Uoga uoga" priemonės yra skirtingos, bet nešančios vienodą naudą. Abu prekės ženklus labai pamėgau ir žinau, jog nuo mano mėgiamų priemonių lentynelės nedings nei vienas, nei kitas.

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign