Pages

liepos 26, 2015

ESSENCE & CATRICE: MY SUMMER TOP 4 PRODUCTS REVIEW


Su orais šią vasarą taip prastai kaip ir su mano naujų derinukų įrašais. Kai saulėta aš dirbu arba neturiu pašonėje fotografų, o kai diena primena rudens pradžią nesinori rodytis su pabodusiais džinsais ir švarkeliais. Taigi, pasinaudojant proga noriu pasidalinti savo mėgstamiausiais vasaros kosmetikos gaminiais, kartais reikia tiek nedaug, kad veidas atrodytų gaiviai ir saulėtai.
Mano essence atradimas - blakstienų tušas "Lash princess",  suteikia apimties ir pastebimai paryškina blakstienas. Šį tušą prilyginčiau su brangesniais Maybelline firmos blakstienų tušais, tik "Lash princess" kaina juokinga - 3,79 EUR. Vienintelis minusas, kad šepetėlis tepus, išimant iš buteliuko susidaro juodi gumulėliai.
Žaisminga antakių grožio dežutė "How to make brows wow" skirta įvairių plaukų spalvų turėtojoms. Joje galima rasti mini pincetą ir teptuką, su pastaruoju gražiai išryškinti antakių nepavyko, tad naudojau atskirą antakių teptuką, bet antakių šešėliai tikrai puikūs, gerai pasidengia ir nenusivalo visą dieną.


Trečiasis mano mėgiamųjų top'e catrice lūpų dažai "Luminous lips". Atspalvis  120 " Wood rose propose?" yra kažkas wow. Šie lūpų dažai  su hialurono rūgštimi  pastebimai putlina lūpas. Lengva ir maloni tekstūra gausiai drėkina ir intensyviai blizga, vaizdas tikrai džiugina akis, tik dėja po kelių puodelių arbatos spalvos intensyvumas dingsta.
Reikalingas vasarą ir visus metus bronzantas essence "Sun Club", atspalvis 10 "Sunshine" yra sukurtas kartu su highlighter'iu, kuris padeda veido odai ir kaklui atrodyti lyg ką tik mėgavais saulės voniomis. Šiltas atspalvis tiks tamsesnės odos savininkėms.

Tiek tų mano apžvalgų, lauksiu komentarų ir pastebėjimų. Netrukus pažadu surengti konkursą, kuriame bus galima laimėti neprastesnių essence ir catrice kosmetikos gėrybių :)

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign