Pages

rugsėjo 17, 2015

LUSH CATASTROPHE COSMETIC REVIEW

IMG_2648 copy

Jau tikriausiai pastebėjote mano meilę natūraliems grožio produktams, o ypač LUSH prekės ženklui. Tiesiog negaliu nepasidalinti dar vienu išbandytu odos gelbėtoju - Catastrophe Cosmetic šviežia veido kauke. Kaukę pradėjau naudoti liepos mėnesį, tad šiandien jau galiu išdėstyti pilnai suformuota nuomone apie produktą. 
Kaukės sudėtyje yra šviežių mėlynių, iš kurių gauti vitaminai yra labai reikalingi veido odai, o kalaminas giliai valo ir suteikia sveiko spindesio. Catastrophe cosmetic poveikį pastebėjau jau po pirmo naudojimo, dingo raudonis aplink spuogelius, inkštirai kankinę nosies sritį tapo šviesesni ir visas veidas pasidarė daug minštesnis ir gaivesnis. Ir aš tikrai neperdedu! 
Pakalbėkime apie naudojimą. Kaukę derėtų laikyti šaldytuve ir sunaudoti per mėnesį, naudojant kelis kart per savaitę, tai visai įmanoma. Nuvalius ir gerai nusausinus odą, ištepkite kaukę ant veido maždaug vidutinio storumo sluoksniu. Palaikykite 10-15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Vuolia skirtumą tikrai pastebėsite iš karto! Jokių neigiamų dalykų per visą naudojimo laikotarpį 
nepastebėjau, keliu nykščius aukštyn ir labai rekomenduoju :)
IMG_2658 copy

1 komentaras:

Anonimiškas rašė...

looks like a great product ; 3

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign