SWEATER WEATHER IT IS

September 21, 2015

IMG_3095 copy
IMG_3166 copy
IMG_3135 copy
IMG_3117 copy
IMG_3155 copy
IMG_3091 copy
IMG_3132 copy
IMG_3151 copy

sweater - zara (flea market); scarf - new yorker; jeans - sh shop; boots - h&m; backpack - new yorker; glasses - kodano; necklace - reserved; rings - centro

Pamenu savo pirmuosius outfit of the day tipo įrašus, dažniausiai nuotraukose pavykdavo prikelti antram gyvenimui drabužius iš močiutės, mamos jaunystės dienų ir įvairiausius lobius iš devėtų drabužių parduotuvės. Juk labai smagu išleisti juokingą sumą pinigų puikiam drabužiui ir atrodyti taip pat dailiai, lyg derinys būtų iš populiariausių fast fashion parduotuvių.
Paskutinysis mano piniginės džiaugsmas yra šis baltas megztinis, kurį įsigijau berods už 1 EUR sekmadienio blusturgyje, idealios būklės, visai nenudevėtas ir malonaus audinio. Kitas pirkinys paneigė mitą, jog humanoje negalima rasti normalaus dydžio džinsų. Šie tekainavo 50 ct (taip, taip, Jūsų akys neapgauna), elastingi ir puikiai išsilaikę, visai kaip nauji.
Taigi, skatinu nepatingėti užsukti į kuistukus, ten tikrai slepiasi geri dalykai ir laukia, kad prikeltumėte juos antram gyvenimui :)

photo: Aurelija

9 comments:

ChocolateFashionCoffee said...

love that bag and scarf :)Saci
ChocolateFashionCoffee
ChocolateFashionCoffee Facebook Page

Darja Tupčaja said...

kokia drauge grazia turiu :D

ShoesManiac said...

absolutely perfect :)
simple things

Anete Lasmane said...

You look beautiful, I really love your backpack! :)

www.anetesdomas.blogspot.com

Innas Corner said...

Spalvu palete sitam deriny man labai patinka, gal del to, kad siuo metu esu siek tiek crazy del pilkos slapvos be jokios priezasties! :) O second handuose tikrai galima atrasti geru dalyku, tik reik zinot "teisingus" secondhand'us! Puikiai atrodai! :)

Greta said...

O as labai pasiilgau maziau brand'u ir reklamu, ir daugiau mociutes spintos irasu kaip kadais, nuosirdziai ir paprastai :)) Simona, dar buni kada kitoj pusej objektyvo? Nepamirsk talento, sirdele!;*

Brittney Madsen said...

Perfect outfits. love your bag and boots so much.

http://dressesyoulike.myblog.it/

Life said...

Beautiful < 3

Keliauninke Keliauninke said...

Ar žinojai, kad esi nuostabi? Ne tik graži, bet ir stilinga! Pažiūrėjus nuotraukas padvelkia elegancija ir romantika, tai taip nuostabu.