Pages

spalio 28, 2015

LUSH WINTER COLLECTION 2015 PRESENTATIONJuokavau, kad jaučiuosi lyg Chiara Feragni, kai gavau kvietimą atkeliauti į Rygą, LUSH kosmetikos renginį (ačiū Polhem PR!), tai buvo mano pirmoji blogeriška kelionė, o bendramintės Aliona, Darja ir Absentta padarė ją labai smagią. Na, aišku keturių valandų ant LUX Express ratų nebūtume ištvėre be wi-fi ir nemokamos kavos.
Renginys vyko pačioje Rygos širdyje, penktas aukštas kvepėjo taip maloniai, kaip gali kvepėti tik LUSH parduotuvės, o konferencijų salė sutalpino Lietuvos, Latvijos ir  Estijos tinklaraštininkes. Jaučiausi tartum atstovaučiau gimtosios šalies blogosferai, tad nuojauta pakuždėjo devėti dizainerės Kristar Design kurtą sijoną. Po vegetariškų (kodėėėl) pietų prasidėjo visokios linksmybės ir tik įsivaizduokite būrį merginų su plančetėm, fotoaparatais ir telefonais besistengiančias įamžinti kiekvieną dailų vaizdelį, nujaučiu iš šono tai turėjo atrodyti juokingai.
Aš tiesiog dievinu šį kosmetikos ženklą, į jį sudėtą visa kas geriausia, o kaip blizgėjo mano akys pamačius visas kalėdines naujienas. Viskas taip miela ir gražu, ir tiesiog tobula dovanoms. Ir tai teko išbandyti savo rankomis čia pat prezentacijoje smagių žaidimų ir konkursėlių pagalba gaminome vonios putas, lipdėm skulptūras ir dažėm rankas. Na, o LUSH kaip visad draugiškai išlydėjo su dovanomis, tad laukit daugiau apžvalgų apie konkrečius produktus!

4 komentarai:

Innas Corner rašė...

TOOOBULA!! Laukiu apžvalgos, nes pati planuoju įsigyti keletą šmutkių iš kalėdinės kolekcijos :)

Anonimiškas rašė...

Wow, kaip fainiai! Labai megstu Lush, reikes vel uzeiti apsipirkt!! :))

https://gabrielevys.wordpress.com/

get carried away rašė...

looks like so much fun!
happy day!

Jennifer Piri rašė...

Love that kind of events. Everything looks amazing
Petons

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign