Pages

gruodžio 16, 2015

OH SO CHRISTMASSY

Ar jaučiate, kad iki šv. Kalėdų liko tik 9 dienos? Nenusakomai greitai prabėgo advento laikotarpis, o dar net negalime pasidžiaugti cukrinėmis pusnimis, labai gaila, bet nepaisant to reikia kažkaip įsijausti į šventinę nuotaiką ir štai Jum demonstruoju savo pasiruošimą šventėms! :)

Namuose turime tokią tradiciją, kiekvienas Kūčias kepti namines bandeles. Šventės tiesiog neįsivaizduojamos be bandelių su aguonomis, razinomis (mano mėgstamiausios), grybais ir uogiene. Na pripažinsiu, jog nesu ta, kuriai labai gerai sekas suktis virtuvėje, bet kartais labai norisi kažką pagaminti pačiai. Kadangi šaldytuve turėjau močiutės naminės aviečių uogienės ir sluoksniuotos tešlos, taip gimė  pyragėliai su uogiene. Super paprasta ir gardu. Na o gal Jūs turite kokį nors mėgiamą, lengvą ir greitą receptą? Pasidalinkit su manimi!

Esu toks žmogus, kuris be galo mėgsta planuoti, tad jau lapkričio viduryje turėjau nemažai dovanų savo artimiesiems. Taip apsidraudžiu nuo laiko eikvojimo prekybos centruose prieš pat šventes ir nuotaikos gadinimosi. Dabar jau pusė dovanų supakuota ir aš be jokių galvos skausmų laukiu Kalėdų. Eglutę su draugėmis pasipuošėmė jau gruodžio antrą savaitę, o savo kambaryje šventišką nuotaiką kuriu spalvotomis lemputėmis ir kalėdinėmis pagalvėmis, jas beje praėjusiais metais gavau dovanų nuo H&M.

Na ir žinoma, kokios šventės be vakarėlių? Nors visi stiliaus portalai agituoja už visišką blizgėjimą šiuo laikotarpiu, mano pasirinkimas labai klasikinis. Kalėdiniam vakarėliui renkuosi tamsiai mėlynos spalvos suknelę iš Mohito (čia ta pati, kurią devėjau vienintelį kartą per išleistuves), mano nauja meilė - baltas kailinis paltukas iš New Yorker, taip pat kaip ir masyvus kaklo papuošalas. Delninė su grandinėle, jeigu atmintis neapgauna irgi yra iš Mohito. 
Makiažas, tai vienintelė dalis, kurioje tikrai norėčiau pasistengti. Ir visas šias Pupa kosmetikos priemones naudojau darydama makiažą, einant į "Injekciją". Raudonos lūpos ir blizgučiai ant nagų - taip, taip, taip!

1 komentaras:

Aurelia Bu rašė...

Vis dar negaliu patikėti, kad šventės jau kitą savaitę! :)

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign