Pages

sausio 28, 2016

LET'S MAKE UP: SMOKEY EYES

Šį sykį išeinu iš komforto zonos ir demonstruoju Jums bene populiariausią visų progų makiažą, kuriame pagrindinis akcentas - padūmavusios akys. Makiažas puikiai tiks žiemos sezonui, vakarėliams ar kitiems susibūrimams, kur norisi šiek tiek išsiskirti. Kiekvienas makiažas turėtų prasidėti nuo skrupulingo odos nuvalymo ir drėkinimo. Pastaruoju metu naudoju kremą JUVENA Master Cream, jis gerai drėkina ir stangriną odą, tiesą sakant labiau yra skirtas brandesnės odos turėtojoms, bet pasibaigus mano mėgstamam Skincode, labai norėjau išbandyti šį tą naujo.


Mano oda yra mišri, o šiuo metu ir paberta (spėju, tai nuo spurgų ir šokoladų, nooo!), tad man labai svarbu geras ir ilgalaikis maskavimas. Naudoju Pupa Made To Last kreminę pudrą, į rankas imu geriausią veido "padengėją" Beauty blender makiažo kempinėlę ir tiesiog švelniai tapšnoju ja per veidą. Pudra yra matinė ir išsilaiko nuo ryto iki vakaro.Kitas žingsnis - highlighter'is, šiaip tokios priemonės beveik nenaudoju, bet gavau išbandyti Giordani Gold naujieną iš Oriflame, tepiau paakius ir kaktos sritį. Atspalvis man šiek tiek per tamsus, bet pačio gaminio konsistencija kreminė, su blizgučiais. Nepasakyčiau, kad paliko labai gerą įspūdį, ko gero reiktų šviesesnį atspalvį.
Kad šešėliai gerai laikytųsi naudoju Catrice bazę Prime And Fine, su šepetėliu patepu akių vokus ir  pirštais ištrinu.

Taip pat, pirmą kartą bandau H&M  skaistalus Pure Radiance Power Blush, spalva pakuotėje atrodo gasdinančiai tamsi, bet iš tiesų priemonė yra labai mažai pigmentuota ir reikia kokių 3 potėpių, kad pasimatytų ant veido.


Savo antakiams visada naudoju tas pačias priemones  Essence antakių šešėlius ir Essence antakių gelį. Kokia technika dažausi antakius galit pamatyti čia.Šešėlių pagrindas jau yra, dabar metas patiems šešėliams. Paprastai renkuosi rudus atspalvius, nes jie geriausiai išryškina mėlynas akis, bet šį kartą nusprendžiau paeksperimentuoti su Make Up Factory šešėlių rinkiniu Diamond Stripes ir išbandyti žalsvus atspalvius. Ne šiaip sau tai profesionali kosmetika, šešėliai tarytum šilkinės konsistencijos, labai lengvai padengia vokus, nenubyra ir išsilaiko.Pradėjusi nuo tradicinių šešėlių pereinu prie šešėlių pieštuko. Naudoju Oriflame The One linijos juodą šešėlių pieštuką, jis yra sukurtas palengvinti makiažo darymą. Juo pravedu viršutinę akių liniją ir apatinę, kad neliktų griežtų linijų viską sulieju Gosh šepetėliu.


Akių makiažo užbaigimui teliko blakstienų tušo potėpiai, tai tos pačios linijos Oriflame blakstienų tušas. Tankina ir atskiria visas blakstienas, suteikdamas akims gilumo. Manau, nuotraukose akivaizdžiai matosi skirtumas, kaip blakstienos atrodo be tušo ir kaip su juo.Ir paskutinis žingsnis - ryškinu lūpas. Į pagalbą ateina Make Up Factory matiniai ir ilgai išliekantys lūpų dažai Magnetic Lips. Lūpos atrodo dailiai ir ryškiai nenaudojant jokio lūpų kontūro ar teptuko. Labai rekomenduoju išbandyti.Voilà! Štai taip atrodo užbaigtas įvaizdis, užtrukau daugmaž 20 min. (žinoma su akių konturu būtų +10min). Puikus pavyzdys kaip paprastai galima sukurti idomų makiažą maišant itin pigias ir brangesnes priemones. Man labai smagu vis mokytis ir išbandyti kažką naujo, tad stengsiuosi, jog tokio tipo įrašų vis daugėtų!


1 komentaras:

Lucie Shoesmaniac rašė...

great make-up :) you look perfect :)
spring uniform

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign