Pages

kovo 19, 2016

FASHION INFECTION'16: DAY I COLLECTIONS


Penktadienio vakaro laukti privalėjo kiekvienas save gerbiantis mados entuziastas, mat jau 18-ioliktą kartą Šiuolaikinio Meno Centre vyko lietuviškosios mados festivalio "Mados Infekcija" atidarymas. Kol kiti pasaulio miestai turi ištisą mados mėnesį dizainerių kūrinių gerėjimuisi, mes galime pasidžiaugti dvi dienomis eksperimentinėmis, šokiruojančiomis, o kartais ir visai minimalistinėmis Lietuvos ir svečių iš užsienio kolekcijomis. 
Pripažinsiu, pirmoji festivalio diena mane maloniai nustebino, čia buvo visko, ko aš taip norėjau iš ankstesnių "Mados infekcijos" renginių. Pagaliau puikiai sustyguoti kolekcijų pristatymai ir taip laukta įvairovė. 

Katarzyna Romanska
Viešnia iš Lenkijos pristatė "About tears and RGB" kolekciją, ant kurios kūrinių "įsitaisė" lašo motyvai. Patiko regėti dizainerės ieškojimus, pristatymo pradžioje podiumu žengė nude spalvos lengvi, besiplaikstantys modeliai, vėliau pasirodė raudono aksomo ir kitų spalvų žaidimai su ašaros formos aplikacijomis ir iškirptėmis.

Lilija Larionova
"White horses" kolekcijos modeliai demonstravo visišką ready to wear. Nors paprastai ant "Infekcijos" podiumo man norisi regėti kažką daugiau nei tiesiog nešiojamus drabužius, Lilija Larionova sužavėjo elegantiška prabanga ir nepriekaištingai sustilizuotais deriniais. Čia buvo galima matyti daug skirtingų kirpimų, spalvų gama keitėsi nuo bordo iki žalios. Ypatingai patiko vyriški modeliai, kurių "sulaižytą" įvaizdį papildė retro stiliaus akiniai.

Andrey Bartenev
Mada yra menas ir ji gali būti visiškai nenešiojama, aš tai puikiai suprantu ir kasmet iš šio renginio tikiuosi kažko kas priverstų aikčioti, sukeltų dvejopas mintis, bet būtų saldainis akims. Ir štai menininkas Andrey Bartenev "Mados infekcijos" publikai pademonstravo (ko gero) su mada nesusijusį performansą. Tarp žiūrovų įsitaisę žaliais kostiumais apsitempę žmogeliai šoko į podiumą, kur sukosi kuo tikriausia gyvų pripustų skulptūrų maišatis. Tiesą sakant, sunku nupasakoti kas ten vyko, bet žiūrovai plojo atsistoję ir mano galva, tai buvo saldi vyšnaitė vainikavusi pirmosios dienos pasirodymus. Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign