Pages

kovo 21, 2016

FASHION INFECTION'16: DAY II COLLECTIONS & OUTFIT
Antrąją "Mados infekcijos" dieną iki ŠMC teko bristi per pusnis ir dėja po pirmosios kolekcijų pristatymo dalies turėjau išskubėti namo. Bet ko gero gyvai pamačiau vienus įdomesnių pasirodymų, o Sandros Straukaitės visada dėmesio vertą pristatymą stebėjau namuose įsirangiusi šiltoje lovoje. Taip ir praėjo visų laukiamas mados savaitgalis, palikęs nemažai klausimų ir apmastymų apie mados industrijos padėtį Lietuvoje. O aš trumpai dalinuosi apie savo favoritus ir  antrosios dienos derinio pasirinkimą.
Diana Paukštytė
Dizainerė nėra "Infekcijos" naujokė, ant to paties podiumo savo kolekciją pristatė jau 7-ą kartą ir kaip visad liko  ištikima savo braižui. Gatvės stiliaus įkvėpimą buvo galima matyti ir praėjusių metų pristatyme, tačiau ši išsiskyrė įmantriais kirpimais ir draperijomis. Dvispalve kolekcija dizainerė pademonstravo kaip vis iš naujo gali atgimti jaudos ir baltos spalvos duetas.
Liucija Kvašytė 
Kolekcija "God save the punks" visiškai mane parbloškė ir tapo mano  favorite. Kūrėja prieš renginį prisipažino, jog jos inspiracijomis tapo pankų subkultūros ir religija. Nors L.Kvašytė tik pernai sužibėjo jaunųjų talentų kalvėje "Injekcijoje", jos maža, bet stipri 12-os modelių kolekcija buvo palydėta gausiais aplodismentais.earring - aldo; furry jacket - new yorker; t-shirt - new yorker; jeans - zara; booties - thrifted; clutch - next

O štai ir aš, vėl juodai balta, vėl tame pačiame koridoriuje ir net stoviu ta pačia poza. Man kuo toliau, tuo mažiau norisi išsiskirti, vis labiau teikiu pirmenybę patogumui ir renkuosi outfit'ą su kuriuo jaučiuosi pasitikinti savimi. Taip įsispraudžiau į super patogius juodus plėšytus džinsus, iš spintos išsitraukiau žvyneliais margintus Miney Mouse marškinėlius, o kad derinys atrodytų labiau fashion užsidėjau baltos spalvos kailinukus, kurie savo plonumu labiau primena švarkelį.

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign