Pages

kovo 24, 2016

HAVING A GOOD HAIR DAY - GHD PLATINUM HAIR STYLERPrieš porą savaičių gavau kvietimą apsilankyti Vilniuje esančioje inHair parduotuvėje, aš žinoma pasiūlymą priėmiau, nes buvau girdėjusi labai gerų atsiliepimų apie GHD tiesintuvą ir pati norėjau jį išbandyti. Pačioje inHair parduotuvėje praktiškai yra visi produktai, kurių gali prireikti plaukų specialistams, didžiulėse lentynose galima rasti gausybę pripažintų kosmetikos prekės ženklų.
Na, bet šį kartą labiau susidomėjau GHD Platinum plaukų tiesintuvu - žnyplėmis. Kuo jis ypatingas? Nėra jokios temperatūros nustatymo, žnyplės turi tris sensorius įmontuotus į kiekvieną plokštelę, jie padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir vienodai ją paskirstyti. Taigi, žnyplėms įkaitus jos nesudegins plaukų, o kaip tik suteiks daugiau žvilgesio.
Plaukų tiesintis atbėgau visa peršlapusi nuo lietaus, plaukai buvo susiraitę į visas puses, tiesiog atsisėdau į specialistės kėdę ir klausiau tokių pačių pasakojimų apie šias žnyples.
Šiaip mano plaukai pakankamai sveiki ir nesiskundžiu jų žvilgesio stoka, tad to kažkokio super efekto nepastebėjau, žinoma, kiekvieną plaukelį ištiesino tobulai be jokių didelių pastangų. Prieš miegą aš visuomet susirišu plaukus, taip buvo ir po plaukų tiesinimo, bet ryte buvau oho kokia nustebinta, išsirišusi plaukus vėl galėjau džiaugtis tobulo tiesumo plaukais, o tai man suteikė nemažai džiaugsmo. Savo rankomis tiesintuvą išbandžiau penktadienį ruošiantis "Infekcijai", pasiskolinau iš grožio blogger'ės Alionos ir aaa (!) kaip jai pavydžiu, GHD formavimo žnyplės tokios protingos, įkaista per kelias sekundes, nenaudojant išsijungia automatiškai ir tinka visokių tipų ir ilgių plaukų turėtojoms. Kalėdų seneli?Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign