Pages

balandžio 20, 2016

AFTERNOON WITH LILIJA LARIONOVA & EGIDIJUS RAINYS


Vakar popietę skubėjau į AVON organizuotą susitikimą su dizaineriais  Lilija Larionova ir Egidijumi Rainiu. Restorane "Grey" susirinkusios mados tinklaraštininkės bei grožio vlogerės galėjo žvilgtelti į būsimų kolekcijų modelius ir susipažinti su AVON makiažo naujienomis.
Įprasta, kad šie dizaineriai savo kūrybą pristato bendrame renginyje, abu kuria veržliai miesto moteriai, tačiau kolekcijos būna visiškai skirtingos. Pačiai tą teko įsitikinti praėjusių metų gegužę, pirmą kartą stebint kolekcijas gyvai.
Taigi, buvo labai smalsu akies krašteliu pažvelgti į artejančių mados pristatymų modelius. Galiu Jums išduoti, jog Lilija Larionova kaip visada bus ištikima ryškesnėms spalvoms ir minimalistinei elegancijai. Egidijaus Rainio kolekcijos įkvėpimu tapo baletas, tad ant podiumo galėsime išvysti juodos ir baltos spalvos variacijas ir žaidimus prabangiais audiniais.
Visas dizainerių idėjas, susijusias su grožiu, padės įgyvendinti AVON, kompanija kurs makiažą bei manikiūrą modeliams. Aš  jau išbandžiau "Gel shine" linijos nagų laką, o lakams, kurie išsilaiko ant mano nagų ilgiau nei dvi dienas aš sakau - taip.
Susitikimo atmosfera buvo tikrai maloni, susipažinus su pačiais kūrėjais labai nekantru išvysti galutinį rezultatą.


foto: Darja, Kotryna

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign