Pages

balandžio 04, 2016

RFW 2016 | #MAKEITHAPPEN

Ko gero iš visų mano socialinių tinklų įrašų supratote kur teko pabūvoti savaitgalį. Ankstų šeštadienio rytą kartu su kitomis geriausiomis Lietuvos vlogger'ėmis ir blogger'ėmis autobusu riedėjome į Rygą, kur tuo metu jau buvo įsisiubavę Rygos Mados Savaitės renginiai. Čia su merginomis atsidūrėme Maybelline New York dėka, visuose tos dienos pristatymuose makiažu rūpinosi Maybelline ambasadorės - geriausios Baltijos šalių vizažistės.
Didžiausioje Latvijos mados fiestoje dalyvavau pirmą kartą, tad viskas atrodė neapsakomai įdomu ir nauja. Pats faktas, jog visai užsienio medijai buvo skirtas ypatingas dėmesys labai džiugino ir kūrė malonią atmosferą. Nenoromis pradėjau lyginti kaimynų mados savaitę su mūsų didžiausiu turimu mados renginių, pripažinsiu, skirtumai dideli ir akivaizdūs, bet šį kartą nesiruošiu burbėti apie tai... Labiau noriu pasidžiaugti suteikta galimybe būti puikiai suorganizuoto renginio dalimi, juk tai pirmas kartas, kai kolekcijų pristatymus stebėjau pirmoje eilėje, gyvenau puikiame viešbutyje ir parsivežiau tik pačias geriausias emocijas.
Popietę pradėjome nuo Maybelline NY naujų kosmetikos gaminių pristatymo, čia pat mums demonstravo jų pritaikymą, buvo daromas makiažas pirmąjam tos dienos šou latvių mados ženklo QooQoo kolekcijai Cosmic Kitten.QOOOQOO
Kolekcija viešai buvo pristatyta kaip geriausiai atitinkanti Maybelline NY dvasią. Ir ištiesų modeliai atrodė labai žaismingai, mielos rausvaskruostės manekenės rankose nešėsi mažučius šunelius, kukliai šypsojosi ir palengva žingsniavo podiumu. Kalbant apie drabužius, tai buvo labai nešiojami ir lengvai pritaikomi kirpimai, patogūs sportiniai audiniai ir mergaitiški raukiniai. Iš esmės, nieko ypatingo, tiesiog lengvai priderinama gatvės mada už prieinamas kainas (suknelės nuo ~70 EUR).POHJANHEIMO
Pamenat kaip visad rašant apie Mados Infekciją paminiu, jog man visuomet norisi, jog dizaineriai demonstruotų savo madas kaip žaidimą? Tai žinokit, šioje vietoje man to visai nesinorėjo, tiesiog mėgavausi šių Estijos mados namų klasikinių detalių variacijomis. Pohjanheimo moteris buvo šalta, bejausmė, mėgstanti griežtus siluetus ir funkcionalumą. Ar tai, kad vis dažniau linkstu link minimalizmo reiškia mano mados suvokimo pakitimą? Įdomu, įdomu.
KATYA KATYA SHEHURINA
Kalbant apie itin puošnias, princesiškas ir vestuvines sukneles, manau, yra du merginų tipai: arba tu stebi, slapčia įsivaizduoji savo vestuvių dieną ir plazdančią it drugelio sparnai suknelę; arba stebi ir niekaip negali pakelti perdėto saldumo... Nepaneigsiu fakto, jog pati priklausau pirmąjam tipui ir tikrai žingsniuojant kolekcijos modeliams sprendžiau kokios suknelės pati norėčiau. Šios dizainerės nuotaka atrodė šiek tiek bohemiška, man labai patiko įdomus nuometo rišimas. Pirmoje nuotraukoje man labiausiai patikęs ansamblis.

Baigiant, tiesiog noriu padėkoti Maybelline, Polhem PR, visai šauniai savo merginų kompanijai ir kiekvienam Jūsų, ačiū, kad vis dar skaitote ir suteikiate galimybes nestovėti vietoje!

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign