Pages

gegužės 07, 2016

APRIL BEAUTY FAVORITES


Kiekvienam mėnesiui praslinkus aš vis pagalvoju, kad jau dabar tai tikrai neturėsiu iš ko išrinkti mėgiamiausių grožio priemonių... Ir štai viena savaitė po kitos, įvairiausi produktai vis kaupiasi, vieni išbandyti keliauja į tolimiausią stalčiaus galą, kiti įsilieja į kiekvienos dienos grožio rutiną. Pagaliau dalinuosi nepamainomu savo grožio top'u iš balandžio atradimų :)BeautyBlender / Liquid blendercleanser valiklis / Nude makiažo kempinėlė / Micro.Mini makiažo kempinėlės 
Su originaliomis BeautyBlender makiažo kempinėlėmis susipažinau prieš metus, nuo to laiko garbinu ją it kokį stebuklą. Ilgai turėtą raudoną, riboto leidimo kempinėlę teko išmesti, nes visgi kasdienis naudojimas ir plovimas priverčia greičiau susidevėti, o raudona jau seniai buvo pakeitusi spalva.
Jau taip buvau pasiilgusi savo beautyblenderio, tad labai apsidžiaugiau gavusi dovanų kreminės spalvos versiją. Naudojimo principas visiškai nepakito, tačiau pripažinkim, kad visos rožinės ir ryškios kempinėlių spalvos vėliau  patampa rudomis, net ir kruopščiai plaunant.
Mielosios mini kempinėlės yra skirtos makiažo pagrindu padengti sunkiau prieinamas vietas, paakių maskavimui ar preciziškam kontūravimui. Kol kas dar skeptiškai žiūriu į jų naudojimą, bet žiūrėsime toliau.
Nežinau kaip Jūs valote savo makiažo įrankius, bet aš visuomet darydavausi alyvuogių aliejaus+indų ploviklio+vandens mišinį. Žinoma, tai užtrukdavo, o pats valymo rezultatas nebuvo stebuklingas. Labai džiaugiuosi BeautyBlender naujiena - skystu kempinėlių ir šepetėlių valikliu, kiekvienam įrankiui išvalyti užtenka vos lašo priemonės ir šlakelio vandens. Procesas greitas, o rezultatas po plovimo, verčia ploti rankomis. Jeigu vargstate su kempinėlių plovimu, tai daugiau nei rekomenduoju išbandyti šį valiklį!Nailberry nagų lakas
Šis prekinis ženklas mano naujas atradimas. Niekada negirdėjusi Nailberry vardo, naują favoritą atradau Grožio Draugas grožio dėžutėje. Nagų lakas yra profesionalus, ilgai išliekantis. Mane nustebinti nėra sunku, jeigu lakas po darbų ir indų plovimų išsilaiko ilgiau nei 3 dienas - pradedu jį garbinti.  Toms, kurioms aktuali sudėtis, turėtų žinoti, jog Nailberry nagų lakuose nėra jokių cheminių elementų, taip pat jis netestuojamas ant gyvūnų.

Maybelline / Dream Fresh 8 in 1 BB kremas 
BB kremai atėjus šiltiems orams tampa vis aktualesnė tema, būtent tada norisi neapkrauti veido odos, šiek tiek pamaskuoti ir apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Priemonė puikiai suvienodina odos spalvą, labai lengvai maskuoja ir suteikia atspalvį. Didžiausias privalumas ko gero būtų tai, jog BB kremas turi UV apsaugą. Kaip bebūtų, bet dienomis, kai oda tampa problematiškesnė ir atsiranda daugiau spuogelių, lengvo maskavimo nebepakanka.Mossa / Age Excellence Miracle Peel šveičiamoji kaukė
Toliau tęsiant temą apie nemaloniausią veido problemą - spuogus, verta atkreipti dėmesį į Mossa šveičiamąją kaukę. Būtent kaukės sudėtyje esančios AHA rūgštys padeda greičiau jų atsikratyti.
Kadangi dažnai esu skubėjime, nemėgstu priemonių, kurias užtepus reikia laukti. Aplikuojant kaukę ant švarios odos, reikia palaukti 5-15 min ir tik tuomet nuplauti. Kad ir kaip nemėgstu to laukimo, 2 kartus į savaitę pabūnu kantri ir palaikau kaukę 15 min (ilgiau, nes mano oda yra riebesnė). Smagu, kad rezultatu galima džiaugtis iš karto, oda tampa švelnesnė ir lygesnė, minkšta ir sudrėkinta.Fenjal / Sensual Body Oil kūno aliejus
Fenjal yra šveicariškas prekės ženklas, garantuojantis kokybę ir nepakartojamus aromatus. Vėlgi priemonė itin aktuali vasarai,  aktyviausiai veikia naudojant po dušo. Aliejus turi patogų ir sandarų purkštuką, tad jį paskirstyti  yra ganėtinai lengva.  Iš tiesų aliejus nėra riebus, nepalieka nemalonios riebios plėvelės ant odos, super greitai įsigeria ir neišpasakytai gerai kvepia. Po naudojimo oda tampa švelni kaip šilkas ir gerai sudrėkinta.

2 komentarai:

Lucie Shoesmaniac rašė...

great pieces :)
white tones

Anete Lasmane rašė...

I definitely need to try Mossa products! :)

www.anetesdomas.blogspot.com

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign