Pages

rugpjūčio 28, 2016

URBAN DECAY: LIPSTICK IS MY VICE
Galiu drąsiai teigti, jog kiekviena Urban Decay kosmetikos naujiena, grožio pasaulyje yra laukiama su nekantrumu ir kirbančiu jauduliu. Nujaučiu, UD paskelbus apie savo naująją ir kol kas didžiausią kolekciją, visos kosmetikos maniakės turėjo šiek tiek išeiti iš proto. Juk pristatyta buvo net 100 naujų Vice kolekcijos lūpdažių. Taip, Jums nepasivaideno, 100! Ir visi jie turi 6 skirtingus finish'us, nuo itin matinio iki žėrinčio blizgučio.
Man pasisekė, nes gavau kvietimą apie naujuosius lūpų dažus išgirsti iš makiažo meistrės Girmantės lūpų. UD stendą palikau su tobulai, ombre technika padažytomis lūpomis ir gavau keletą patarimų, tad dabar ombre praktikuosiuos pati. O tai visai realu, nes testavimui gavau 5 skirtingus lūpų dažų atspalvius (žr. apatinę nuotrauką):
Backtalk - nuostabus rožinės ir nude spalvos mišinys, tobulai tinka kasdienai.
Firebird - mano taip mėgstama fuksijos spalva, dienoms, kai norisi atkreipti dėmesį į lūpas.
Big Bang - visiškai unikali žaižaruojanti rožinė, prisiekiu, tokio atspalvio dar niekur kitur nemačiau.
714 - klasikinė raudona, tokią spalvą tiesiog privalu turėti kosmetinėje, ypatingoms progoms.
Pandemonium - drąsiausias atspalvis kokį tik turiu, bus tobulas renginiams.Apskritai, aš esu sužavėta šia nauja kolekcija.  Kol kas, po savo savaitės iššūkio  "nauja diena - naujas lūpdažis", galiu pasakyti, jog Urban Decay Vice lūpų dažai yra ypatingai pigmentuoti ir tikrai gerai tepasi. Negana to, juose yra puikių ingredientų: aloe vera, jojoba ir avokado aliejai, užtikrina, kad lūpos būtų sudrėkintos ir pamaitintos. Jeigu to negana, vitaminai C ir E pasirūpina, kad lūpos gautų antioksidantų.
Na, ko gero, nėra tokios merginos, kuriai nepatiktų iš 100 lūpų dažų atspalvių išsirinkti tą vienintelį. Nors skamba kaip nelengva užduotis, tai padaryti galima ir Lietuvoje, Vilniaus Akropolyje esančioje Douglas parduotuvėje.

2 komentarai:

Maeva rašė...

Beautiful shades! I'd love to try them! x
Trend-Mae

Anonimiškas rašė...

Gan daug ir įvairių spalvų, bet mano mėstamiausi lūpų dažai yra vyšnios spalvos

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign