Pages

spalio 29, 2016

MY FAVORITE LIPSTICK COLORS FOR FALLPastaruoju metu, kaip niekada anksčiau į savo kosmetinę įsileidžiu vis tamsesnes spalvas. Ryški raudona, tamsi gervuoginė, burgundiško vyno ir kitos sultingos spalvos yra tiesiog sukurtos rudens makiažui pagyvinti. Asmeniškai aš, kuo toliau, tuo labiau tampu priklausoma nuo kokybiškų lūpų dažų. Tad šis įrašas yra skirtas grožio plepalams, juk nėra geresnio meto, išbandyti naują lūpų dažų spalvą. nei ruduo.Pupa | I'm Matt Lip Fluid 

Šios linijos Pupa lūpų dažai yra mano vieni mėgstamiausių. Visų pirma juos lengva aplikuoti, o antra, nors tai nėra ilgai išliekantis lūpdažis, po vakarienės ar kelių taurių vynų ant lūpų išsilaiko tobulai.
Spalva 051 Diva's red  yra itin pigmentuota ir intensyvi. Be galo svarbu tai, kad šie skysti lūpų dažai nesausina ir neapsunkina lūpų.

Įsigyti galima Kosmada, Kristiana parduotuvėse. Kaina: 14,5NYX | Matte lipstick, spalva - Whipped Caviar

Ko gero, pritarsite man, jog kasdieniam makiažui tiesiog privalu turėti keletą neryškių spalvų lūpų dažų. Šiuo metu, mano kosmetinėje visuomet galima rasti NYX Matte lūpdažį. Kalbant apie lūpdažio formulę, tai labai maloni, švelni ir nesausinanti lūpų. Spalva kiek skiriasi pakuotėje ir užtepus, bet svarbiau yra tai, jog išsilaiko jie pakankamai ilgai (6 val. tai tikrai).

Įsigyti galima NYX parduotuvėje Vilniuje, PC Panorama. Kaina ~7-8 NYX | Soft Matte Lip Cream

Šis Transylvania spalvos grožis yra pusiau lūpų dažai, pusiau blizgis. O dar tikslesnis pavadinimas būtų - lūpų kremas, kuris tepasi itin švelniai it aksomas. Tokia tamsi spalva yra visiškai tobula rudens / žiemos sezonui ir atrodo ant lūpų tikrai puikiai, bet tam, kad išgauti tokią tamsią spalvą, reikia kokių 3 sluoksnių. Nors NYX pozicionuoja šiuos lūpų dažus kaip drėkinančius lūpas, Soft Matte Lip Cream man velniškai išdžiovina lūpas, taip kad laiku nepasitepus lūpų balzamu, gali atrodyt tikrai tragiškai.

Įsigyti galima NYX parduotuvėje Vilniuje, PC Panorama. Kaina 6,50 Make Up Factory | Magnetic Lips, spalva - Crimson Red

Magnetic lips jau gerą pusmetį yra mano mėgstamiausiųjų sąraše. Per tą laiką nuomonė visai nepasikeitė apie juos ir negalėčiau pasakyti nei vieno minuso. Žinau, nuotrauka neatrodo taip puikiai, užtat lūpų dažai yra tokie. Išsilaiko daugiau kaip 8 val. tolygiai padengia ir neapsunkina lūpų. Tiesiog tobula!

Įsigyti galima Kosmada, Kristiana parduotuvėse. Kaina: 20 Urban Decay | Pandemonium Vice lipstick

Oficialiai šie lūpų dažai yra apibūdinami kaip purpurinės magenta spalvos, o jų finišas - mega matte. Vice lūpų dažų Backtalk atspalvis, comfort matte finišo jau yra pavergęs mano širdį, išties jis yra puikus kiekvienos dienos lūpų dažas.
Pandemonium yra tamsus, unikalus atspalvis, kurį naudoju tik renginiams ar išskirtinėms progoms. Mano patarimas būtų prieš naudojant sudrėkinti lūpas balzamu ir nepamiršti apvesti lūpų UD 24/7 Glide-On Lip Pencil kontūru, antraip dienos eigoje lūpdažis išsisklaidys. Be pieštuko Vice dažai išsilaiko 6 valandas, apvedus pieštuku 8 val.

Įsigyti galima Douglas parduotuvėse. Kaina 19,99 

1 komentaras:

Maeva rašė...

Purple shades are definitely my fav for lips! Beautiful post!
Trend-Mae

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign