Pages

spalio 26, 2016

SNEEK PEEK TO KENZO x H&MAleliuja, mados dievams, už tai, kad turime tokį greitos mados gigantą, kaip H&M, Tik H&M leidžia paprastiems mirtingiesiems įsileisti aukštosios mados į savo spintas. Ar pamenat masinę psichozę, sukeltą bendradarbiavimo su  Balmain? Parduotuvių lentynos buvo išluotos akimirksniu visame pasaulyje, o mūsų Vilniuje, GO9 prekybos centre, vyko tikros grumtynės dėl norimų drabužių.
Šį rudenį H&M pečius surėmė su Paryžiaus mados namais KENZO, kurių kūriniai tiesiog alsuoja žaismingumu ir gyvybe. Praėjusią savaitę bendra kolekcija debiutavo Niujorke, o vakar visas grožybes galėjome pačiupinėti (ir pasimatuoti!) KENZO ir HM pristatyme, kuris vyko kultūros bare "Kablys".
Kolekcijoje gausu geriausių KENZO kūrinių ir raštų interpretacijų. Suknelės, bomberiai ir džemperiai priminė žaismingas džiungles. Tiesą sakant, mano favoritais tapo vyriškos linijos dalis, galbūt dėl to, jog šioji buvo labiau tinkama kasdienai.
Ačiū H&M Lietuva merginoms už galimybę pajausti nepaprastą KENZOxH&M kolekcijos energiją. Jau nuo lapkričio 3 d. viską bus galima įsigyti daugiau nei 250 parduotuvių visame pasaulyje bei internetu, taip pat ir H&M parduotuvėje PC GO9, Vilniuje. Tad, skubėkite sudarinėti norų sąrašą!

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign