Pages

gruodžio 04, 2016

SNOWFLAKES & CHECK DRESSround moon earrings - zaful | necklace - h&m | dress - zara | backpack - zaful | ankle booties - second hand shop

Kartu su žiema ir sniegu į mūsų kasdieninius derinius atėjo visi šaltojo sezono atributai. Labas sakau, šiltiems paltams, pirštinėms ir kepurėms, išsiskirsime tik pavasarį! O kartais tikra atgaiva, derinio fotosesijai rasti tokią vietą, kur gali nusimesti visus meškos sluoksnius.
Labai norėjau Jums parodyti savo du naujus spintos papildymus: languotą suknelę ir juodą kniedytą kuprinę. Tokio rašto suknelės ieškojau kurį laiką.  Man labai svarbu žiemą jaustis jaukiai ir šiltai, tad laisvas šiek tiek per didelis siluetas yra tobula. Tikriausiai, pritarsit man, kad kuprinė nusagstyta kniedėmis, yra tikrai išskirtinis aksesuaras. Ją gavau dovanų iš internetinės parduotuvės Zaful.com ir nuoširdžiai nesitikėjau tokios geros kokybės. Oda nors ir ne naturali, bet atrodo labai kokybiškai, forma be galo patogi, o talpumą matuoju taip - jeigu telpa fotoaparatas su objektyvu, kosmetinė ir užrašinė, daugiau ir norėt nereikia.
Taigi, tiek to žiemiško grožio, linkiu nestigti įkvėpimo žiemiškiems deriniams ir nesušalti!
 

photo: Edmundas

1 komentaras:

Anete Lasmane rašė...

Very beautiful dress! :)

www.theinvisiblebutterfly.com

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign