Pages

sausio 04, 2017

KAIP NEPAMESTI GALVOS PER IŠPARDAVIMĄNa ką, atėjo mėgiamiausias visų shopaholic'ių (o aš tikrai viena jų, haha)  metas - išpardavimai! Visos mano mėgstamos parduotuvės išpardavimus pradeda skirtingu metu ir taip pat siūlo skirtingas nuolaidas, tad šis įrašas apie tai kaip ne tik sutaupyti pinigų, bet ir pasaugoti savo nervus nuo besistumdančių ir viską graibstančių poniučių.
Taip jau atsitiko, kad būdama studentė pradėjau savo "karjerą" prekybos srityje ir susipažinau su pardavėjos - konsultantės darbo virtuve. Tad patikėkit, žinau ką sakau. Reikia labai nedaug, kad apsisuktų galva ir prisipirktum to ko visai nereikia, juk visur vilioja raudoni procentukai ir didžiulės iškabos rėkiančios, kad jau "nuolaidos!". Prekybos centrai užbombarduoja mus žinutėmis, bet nepamiršk, kad išpardavimų metas yra nuostabus, kai apsipirkinėji sąmoningai. Tokiai išlikti padės mano patarimai, tad skaityk toliau!

1. Prieš žengiant į parduotuves sudaryk sąrašą, ko tau iš tiesų reikia ir ką tiesiog trokšti nusipirkti. Šį patarimą galima naudoti nebūtinai ieškant drabužių, juk jeigu tau reikia naujo televizoriaus ar fotoaparato, keliausi tiesiai į elektronikos prekių parduotuves ir neužsuksi, pavyzdžiui, į namų dekoro skyrių. Kai žinai savo tikslą, daug lengviau planuoti laiką ir finansus, juk mes nenorime prisipirkti nereikalingų daiktų!

2. Jeigu rytais ilgai vartysiesi lovoje, tavo svajonių suknelę nugvelbs mergina - vieversys, tad išsiruošk į parduotuves prieš pat jų atidarymą. Bene didžiausias ankstyvo apsipirkinėjimo pliusas yra tas, kad tokiu metu būna daug mažiau žmonių, o tai reiškia jokių eilių matavimosi kabinose. Taip pat, apsipirkinėjimas yra malonesnis, kai parduotuvės salė atrodo tvarkingai. Ko gero, visos pastebėjo kaip 19 val. vakaro atrodo Zaros parduotuvės drabužių stalai - totali betvarkė, kai atrodo jeigu ištiesi ranką, tave suvalgys marškinėlių monstras...3. Išsvajotos suknelės radybas labai greitai gali sugadinti tavo dydžio nebūvimas, todėl niekada nebijok klausti konsultančių dėl savo dydžio. Labai didelė tikimybė, jog jeigu parduotuvė neturi visos dydžių skalės, turės kita to paties tinklo parduotuvė. O kai kurie greitosios mados ženklai tavo norimą prekę suranda net kitame mieste ar kitoje šalyje. Bet jeigu niekur nepavyko rasti savo tobulos prekės - nenusimink, visada gali pascrollinti internetinių parduotuvių puslapius.

4. Labai dažnai drabužių parduotuvės visai neleidžia rezervuoti prekių arba atideda daugiausiai valandai, tokiu atveju tavo atrastas paskutinis kašmyrinio megztinio vienetas yra kone auksinis. Jeigu kyla abejonės geriau nusipirkti ir labai gerai apmąstyti pirkinį namuose, negu vėliau gailėtis. Tačiau, labai svarbu pasidomėti parduotuvės grąžinimo taisyklėmis. 

Galų gale, kad ir koks ultra madingas daiktas bebūtų, niekada nepirk jo vien dėl to, kad jis su nuolaida. Visada užduok sau klausimą "ar aš tai pirkčiau ir pilna kaina?". Mano manymu, išpardavimo metu geriausia įsigyti drabužinės pagrindus, pastarieji niekada neišeis iš mados.
Mano asmeniniame norų sąraše: netikros odos švarkelis; gera pora juodų skinny džinsų arba klasikinės kelnės; netikri kailinukai; basic'inis megztinis, tinkantis prie visko bei juodi klasikiniai aulinukai. Iš šio sąrašo jau galiu išbraukti odinį švarkelį, išpardavimo pradžioje įsigijau jį Zaroje, taip pat jau turiu jaukų megztuką su kašmyru iš Stradivarius, o juodą klasikinę suknelę nukoviau iš Mango, tiesa, tai buvo gana impulsyvus pirkinys, bet apmąsčiau, jog tokią savo spintoje tiesiog būtina turėti, o ir per šventes būta kuo pasipuošti.
O dabar pasidalinkite savo išpardavimo laimikiais, kuo gi negalite atsidžiaugti?Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign