NO LAYERS

February 15, 2017


jumper dress - sammydress.com | trousers - stradivarius | handbag - mohito | ankle booties - batų kalnas | glasses - kodano.lt

Šios dienos derinį puikiai apibūdina įrašo pavadinimas - No layers, jokių sluoksnių. Mat, žiema yra sluoksniavimo metas, o šio meno mokosi kiekviena, kuri nenori sušalti ir vis tiek atrodyti stilingai. Šį kartą nusispjoviau į tai, nes jau velniškai pabodo jaustis kaip meška.
Prieš porą savaičių, pagaliau, paštu gavau užsakytą, megztą sammydress suknelę (o gal labiau oversized megztinį). Man ji taip prilipo, jog visą savaitę, kiekvieną dieną ir rodžiausi su ja. O tai man tikrai nebūdinga, juk mes, merginos, kiekvieną kartą norime atrodyti vis kitaip. Greičiausiai mane pavergė šiluma ir neįpareigojantis siluetas, verčiantis jaustis super jaukiai.
Artėjančio savo gimtadienio proga, pasidovanojau sau ankstyvą dovaną, naują fotoaparatą. Jau senokai jo norėjau, taupiau ir išsirinkau visiškai blogger friendly -  Olympus Pen PL8. Kol kas pratinuos prie jo, nes gan keista veidrodinį pakeisti sisteminiu, bet jis super kompaktiškas ir turi daugybę kitų pliusų. Taigi, laukite naujo įrašo, kuriame apžvelgsiu savo naują Pen. 


Pirma nuotrauka - Olympus Pen PL8, kitos Canon 1100D.

2 comments:

Kotryna Uogintaitė said...

Nuostabiai atrodai!!

Anete Lasmane said...

I love that dress! You look cute! :)

www.theinvisiblebutterfly.com