Pages

kovo 09, 2017

KELIONINĖ KOSMETINĖ| BONJOUR PARISŠiandien man visą dieną šiek tiek svaigsta galva, ne, tai ne dėl pasigauto peršalimo, tiesiog sunku patikėti, jog pagaliau atostogauju. Labai senai turėjau normalias, ilgas atostogas, o tuo labiau keliavau kažkur. Tad galit pamanyti, kokia susijaudinusi deduosi daiktus kelionėn į savo išsvajotą miestą - Paryžių! Fotoaparatai pakrauti, outfit'ai suderinti, esu visiškai pasiruošusi rytojaus skrydžui. O jeigu norit nuosekliai stebėti mano pirmą kartą Paryžiuje, būtinai pasekit ohsoboheme instagram'e.
Na, o besidedant daiktus nusprendžiau Jums parodyti kokios kosmetikos priemonės keliauja su manimi. Kadangi, kaip visuomet, vietos lagamine mažoka, stengiuosi pasiimti tik pačias reikalingiausias priemones.
Veidui padengti - BeYu makiažo pagrindas, matinis ir ilgai išliekantis, būtent to ir reikia turistaujant. Mano numylėta Gosh kontūravimo paletė. Antakiams koreguoti išsirinkau mažiausiai vietos užimančią priemonę, tik bandyti pradetą Artistry antakių šešėlių paletę. Kaip visada plaukelius užfiksuoju Essence geliu. Akių vokus pavasariškai puošiu švelniai rožine Pupa šešėlių palete, kuri so far so good. Manau, kad juoda akių kontūro strėlytė privaloma Paryžiuje, tam reikalui pasiimu Nyx skystą pieštuką, šiaip jis nėra kažkoks labai ypatingai geras, bet tam kartui sueis.  Ir paskutinis akcentas - lūpos. Kiekvienai dienai naujas nude favoritas, Sephora
matinis lūpdažis (bučkiai, Aiste!), o vakarui, skysti Pupa lūpų dažai, matiniu finišu. Žodžiu, taip puošiu savo veidą, o kuo papuošiu kūną pamatysit vėliau! Adieu!Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign