Pages

kovo 22, 2017

MADEMOISELLE IN LOUVRE


faux fur coat, shirt & brallet - stradivarius | backpack, sunglasses - zaful | trousers - lindex | boots - new yorker

Žalios spalvos kailiniai, buvo tas dalykas, apie kurį svajojau nuo žiemos sezono pradžios. Buvau nusižiūrėjusi kelis variantus Zara ir Stradivarius parduotuvėse, bet kažkas manyje sakė palaukti išpardavimo pradžios. Ir voilà, man labai pasisekė, nes šį netikro kailio švarkelį nusipirkau už pusę kainos!  
Tobulesnio fono, nei Luvro rūmai ir rasti negalėčiau, o raudonos spalvos lūpdažis tikrai priverčia jaustis princesiškai. Tą dieną aplankėme A. Rodino muziejų, Luvrą, Noterdamo katedrą ir dieną užbaigėme su, prisiekiu, pačiais skaniausiais kada nors valgytais macarons iš Ladurée. Žinoma, dar laukia 2-oji Paryžiaus vlogo dalis, bet kol kas lauksiu Jūsų nuomonių apie šį derinį.
photo: Edmundas

5 komentarai:

Vasarė rašė...

Noriu pagirti ne tiek derinį (nors ir jis puikus!) kiek nuotraukų kokybę - kažkaip lyginant su kitais įrašais, toks didelis šuolis į gerą pusę matosi. :D Nežinau, ar su kokiu nauju fotoaparatu fotkinai, ar dėl ko šitaip, bet nenustok su tokiom nuotraukom ir toliau!

Maeva rašė...

Beautiful look and pictures! Loving your coat and glasses!

Živilė rašė...

Prisidedu prie komplimentų :) Vienas iš gražiausių įrašų bloge :))

ohsoboheme rašė...

Vasare, ačiū labai :) fotoaparatas - senas, geras veidrodinis, galbūt skirtumas toks ryškus, nes dažnai nenoriu jo nešiotis, tad kitos nuotraukos daromos su sisteminiu. bet vėl gi, čia labai pasitarnavo apšvietimas ir pats fonas :)
Maeva, thanks!
Živilė, labai malonu, ačiū!

Fourpried rašė...

I've never seen this tag before, I love it! Girl your answers are exactly the same as mine would be! xx You will like to see more fashion from here.

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign