Pages

gegužės 04, 2017

MĖNESIO MĖGSTAMIAUSIOS KOSMETIKOS PRIEMONĖSJeigu galvojate, jog šiek tiek apsnūdau su savo "mėnesio mėgstamiausiųjų" rubrika, tai labai klystate. Pastaruosius kelis mėnesius testavau labai daug naujų makiažo produktų, vieni taip ir liko dulkėti stalčiuje, kiti tvirtai užėmė savo pozicijas ir kol kas nesiruošia traukti. Taigi, šiandien Jums noriu papasakoti apie atrastas naujas priemones, besąlygiškai pavergusias mano širdį.


Sephora | Rouge Matte lūpų dažai, spalva M03 No superstar

 Nenuostabu, kad šie lūpų dažai atsirado mano mėgstamiausių viršuje. Jie dažo mano lūpas beveik kiekvieną dieną, nuo pat kovo mėnesio, kuomet šią spalvą gavau dovanų nuo savo geriausios draugės Aistės. Tik labai geros draugės žino kas Jums patiks, o šiuo atveju mano lūkesčiai išsipildė 110% (ačiū, dar kartą!).
Jeigu plačiau kalbėti apie patį lūpdažius ir šią Rouge Matte kolekciją, tai manau, esant galimybei bent vienas atspalvis iš jos privalo atsidurti Jūsų kosmetinėje. Nors ir yra matiniai, šie lūpų dažai nesausina lūpų, o palieka malonų sudrėkintų lūpų pojūtį. Pigmentacija yra labai intensyvi, tad išsilaiko geras 8 valandas. Manau, kitiems lūpų dažams reiks labai pasistengti, norint išstumti Sephora iš mano pjedestalo.
Jeigu įdomu kaip spalva atrodo ant lūpų, geriausiai galit matyti čia.


Milani | Rose Powder Blush skaistalai, spalva Romantic Rose

Ar Jums kada nors teko matyti gražesnę skaistalų pakuotę? Na man iki šiol tikrai neteko. Milani priemonė mano kosmetinėje atsirado iš topbeauty.lt  ir aš visiškai pakerėta šiais skaistalais, žaibišku greičiu tai tapo mano viena mėgstamiausių priemonių. Kas gi tokio puikaus? Romantic Rose spalva yra tobula tokioms blyškiaveidėms kaip aš, haha. Puiki kokybė ir išsilaikymas, savo skruostų rausvumu gali nesirūpinti iki dienos pabaigos.


Sleek | Spindesio suteikiančių pudrų paletė, Solstice

Sleek highlighter'ių paletė jau ilgą laiką yra linksniuojama grožio blogger'ių ir vlogger'ių bendruomenėje. Jaučiausi šiek tiek atsilikus, nes pati priemonę išbandžiau prieš gerą mėnesį. Ir kur aš slėpiausi tą visą laiką...  Tad jeigu dievinat strobing'ą, šlapio efekto odą ir norit, jog Jūsų skruostų spindesys matytųsi iš kosmoso, ši paletė yra tai, ko jums reikia. Solstice atspalvio paletėje yra 4 spindesio suteikiančios spalvos, trys iš jų pudrinio finišo, viena - kreminio. Nors pakuotėje atspalviai atrodo labai ryškūs ir iššaukiantys, padengus veidą taip nėra, įgaunamas subtilus ir matomas spindesys (o jeigu norima ir labai instagram'iškas).


Mac | Lūpų šveitiklis, Summer Berry

 Lūpų šveitiklis privalo būti neatsiejama kiekvienos kosmetinės sudedamoji dalis, ypatingai jeigu mėgstate matinius lūpdažius ar skundžiatės sausomis lūpomis. Mano lūpos tikrai sausėja ir skilinėja, tad, kai Aliona pasiūlė išbandyti šį šveitiklį, nė akimirkos nesuabejojau.
Summer berry šveitiklis turi pusiau saldų kvapą, bet jis toli gražu neprimena to ne natūralaus vaisinio kvapo. Kol šveitiklyje esančios cukraus dalelės nušveičia negyvą lūpų odą, aliejai susigeria ir pamaitina lūpas. Lūpos iš sausų ir skilinėjančių labai greitai atsigauna ir tampa pasiruošusios bučiniams.


 Maybelline | Colossal Big Shot Volum'Express blakstienų tušas 

Mano nuomone, Maybelline gamina vienus geriausių blaksteinų tušų, o šis yra jų naujausias. Kuo jis unikalus? Ko gero pastebėsite nuotraukoje, tai stori ir itin banguoti šereliai, leidžiantys paimti maksimalų kiekį tušo. Skirtumas matomas jau po pirmojo perbraukimo, Colossal Big suteikia blakstienoms pastebimos apimties. Dažnai blakstienų tušus lydinti problema yra jų atsispaudimas ant voko, mūsų laimei ši naujiena tokios bėdos neturi ir blakstienos išlieka tobulos nuo ryto iki vakaro, visą darbo dieną.

1 komentaras:

Anete Lasmane rašė...

That sleek palette looks amazing! :)

www.theinvisiblebutterfly.com

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign