Pages

birželio 07, 2017

IŠLEISTUVIŲ STILIUS | PC "OZAS"


Kiekviena vasaros pradžia  tampa iššūkiu abiturientams, paskutinis skambutis,  vienas po kito išpuolantys egzaminai, atsisveikinimas su mokykliniu suolu ir vienas malonesnių vargų merginoms - išleistuvių derinio pasirinkimas. Keista apie tai kalbėti, nes pati mokyklai tariau "sudie" prieš ketverius metus ir kai pagalvoji, tai visai nemažai laiko praėjo. Šiaip ar taip, kiekvieną vasarą vistiek turiu pagalvoti apie išleistuves, juk reikia padėti pasiruošti draugėms bei skaitytojoms!
Jeigu laikas atsisuktų atgal ir man iš naujo reikėtų pergalvoti savo išleistuvių įvaizdį, būtų be galo sunku, šiuo metu man patinka tiek daug skirtingų stilių. Ko gero ir dvyliktokės susiduria su tokia dilema, vienu metu nori atrodyti ir išskirtinai, ir neperkrautai, tuo pačiu išlikti ištikima savo stiliui, neperžengti ribų ir jaustis patogiai. Taigi, kaip ir visos aš turiu dvi puses, viena jų - super mergaitiška, kita nuožmesnė ir trokštanti išsiskirti... Kai prekybos centras "Ozas" pasiūlė dalyvauti išleistuvių kampanijos fotosesijoje, negalėjau nesutikti. Šiuo metu svarbių progų, kuriomis galiu pasipuošti mano gyvenime tiek mažai, tad lyg patrakus mergaitė vaikščiojau po parduotuves berinkdama išleistuvių įvaizdį. "Oze" man patiko todėl, kad čia labai ramu, nėra didelės žmonių masės ir visos stilingos parduotuvės vienoje vietoje.
Kaip jau pastebėjot, šį kartą nugalėjo mano mergaitiškoji pusė. Pasirinkau tradicinį variantą - suknelę (Zara), ji man patiko savo raštu ir mielais raukiniais. Daug kam neįprasta išleistuvėms rinktis margą drabužį, bet juk tai tik pliusas, kai nori dėvėti jį ne vieną kartą. Kadangi pati suknelė labai efektinga ir pritraukianti dėmesį, aksesuarus rinkausi šiek tiek ramesnius. Zara smailianosės basutės su neaukštu kulniuku yra aukso viduriukas, kai trokšti šiek tiek elegancijos, bet ruošies šokti iki ryto. O Lindex plaukų lankelis su aukso spalvos lapeliais yra atsakas visiems masyviems, kabantiems papuošalams, juk minimalizmas niekada nepamaišys. Paskutinė vyšnaitė ant pyrago yra aksominė rankinė iš Mohito, joje tilps lūpdažis ir telefonas, selfiams su draugėmis, žinoma, o pakeitus papildomą storesnę rankeną (nuotraukoje jos nesimato), rankinę bus galima nešioti kad ir kasdien.
Taigi, ką manot apie tokį mano pasirinkimą?




headband - lindex | dress &heels - zara | clutch - mohito


foto -  Robertas Riabovas | Makiažas - MAC vizažistė Vytautė

1 komentaras:

Melanie rašė...

You all look awsome! I love your dress. Its very cute :-*

Melanie / www.goldzeitblog.de

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign