Pages

rugpjūčio 17, 2017

WORKING GIRL

Pagaliau grįžtu po tam tikrų bloginimo atostogų... Žinoma jų išėjau ne savo noru, bet taip jau gaunasi, kai su draugais ir artimaisiais nori mėgautis tomis trumpomis vasariškomis akimirkomis, negalvojant apie socialinius tinklus ir jų pildymą. Manau, kartais tokio atitrūkimo reikia visiems, juk kaip kitaip iš naujo pasikrausi įkvėpimo.
Taigi, grįžtu su gana klasikiniu deriniu, kuris (bent man) labai kvepia artėjančiu rudeniu. Juk rudenį visi grįžta į darbus ar tai būtų studijos, mokslai ar kažko naujo pradžia. Ir jeigu aš dirbčiau biure, neturinčiame griežto aprangos kodo, mano stiliaus pasirinkimas būtų toks: klasika, romantiškos detalės bei patogumas viename. Lengvai krentančios a la klasikinės kelnės yra sezono hitas, juoda liemenė suteikia šiek tiek griežtumo, o minimalistinės detalės yra tartum vyšnaitė ant pyragaičio. Mano papuošalų kolekciją kaip tik papildė naujas Cluse laikrodis iš timebar.lt ir nors anksčiau nebuvau didelė laikrodžių gerbėja, šis yra tiesiog priaugęs prie odos. Švelniai rusva spalva tinka beveik prie kiekvieno derinio, o auksinės detalės puikiai įsipaišo prie mano garderobo, mat beveik visi mano aksesuarai yra su auksinėmis detalėmis.
Jeigu ir Jūs ilgai žavitės Cluse laikrodžiais, tai pats laikas veikti! Šiuo metu timebar.lt su kodu SIMONA10 gausite 10% nuolaidą visiems Cluse laikrodžiams.

auskarai - lindex | pakabukas - michael kors | palaidinė & liemenė - stradivarius | laikrodis - clusetimebar.lt | kelnės - bershka | rankinė - mango | sportiniai bateliai - uterque


photo Edmundas
Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign