Pages

rugsėjo 27, 2017

NAUJAS BŪDAS PAMILTI SAVO ODĄ | PUPA MILK LOVERS


Kokio efekto dažniausiai moterys tikisi iš kūno priežiūros priemonių? Jos nori švelnumo, maitinimo, malonaus kvapo bei "draugiškos" sudėties. O nauja, italų prekės ženklo,  Pupa linija pavadinimu - Milk Lovers,  būtent tai ir siūlo. Milk Lovers reiškia grynumą, minkštumą, eleganciją bei paprastumą formose ir spalvose, bet svarbiausia, jog turi natūralumo savo formulėje. 
Šias tris kūno priežiūros priemones testavau apie mėnesį ir galiu pasakyti, kad mano įspūdžiai yra tik geriausi. Visų pirma, ar galime pripažinti, jog pakuotės atrodo puikiai? Baltas minimalistinis buteliukas ir aukso spalvos raidės atrodo tikrai prabangiai. Kitas dalykas, verčiantis mane iš kojų yra kvapas. Aaah, kaip skaniai kvepia migdolų pieno ir gėlių duetas, patikėkit, tas kvapas išlieka ant odos visą dieną! 
Jeigu plačiau kalbėti apie gaminių sudėtį, tai šioje linijoje nerasite parabenų, silikonų, alkoholio ir dažiklių pėdsakų. Migdolų pienas yra tobula sudedamoji dali kūno priežiūroje. Jis super drėkinantis ie yra tinkamas visiems odos tipams. Migdolų piene esantys baltymai, lipidai bei vitaminai A ir B padeda atstatyti odos balansą. 
Aš išbandžiau Milk Lovers Late Doccia subtilų ir lengvai putojantį dušo pienelį. Milk Lovers Late Doccia Esfoliante - šveičiamajį dušo pienelį praturtintą natūraliomis mikro granulėmis (migdolų, avižų sėklų ir ryžių grūdų branduoliais), Milk Lovers Latte Corpo , tai kūno pienelis, maitinantis odą, paliekant ją švelnia it šilkas, tekstūra labai lengva ir greitai įsigerianti. 

P.S. šias priemones rasite visose "Kristiana" ir "Kosmada" parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign