Pages

rugsėjo 13, 2017

RUDENS / ŽIEMOS AVALYNĖS STILIUS PAGAL DEICHMANN


Praėjusios savaitės pabaigoje turėjau galimybę sudalyvauti "Deichmann" organizuotame renginyje, o šios niekada nepraleidžiu. Kai atvykau studijuoti ir gyventi į Vilnių, pirmasis blogeriškas renginys į kurį gavau pakvietimą buvo naktinis vakarėlis "Deichmann" parduotuvėje. Taigi, šiam ženklui jaučiu tikrai šiltus jausmus,  ne tik dėl ilgo bendradarbiavimo, bet ir dėl stilingų ir kokybiškų batų. 
Taigi, ketvirtadienio vakarą, "Grey" restorane mūsų laukė šampano taurė ir mergaitiški plepalai apie madą. Vakarą pradėjo  žurnalo "L'officiel" mados redaktorės ir stilistės Linos Bernatonytės pasakojimas apie karščiausias rudens / žiemos avalynės tendencijas. Ar žinojot, kad pirmu smuiku šį sezoną groja aksomas? Taip, jis karaliauja ne tik drabužių audiniuose, bet ir batų. Aksomu papuošti sportiniai bateliai, aukštakulniai ir aulinukai. O detalėmis ir blizgučiais puoštų batų, norės kiekviena šarka, jie šį sezoną itin madingi. Tačiau reikia atminti, jog rudenį sidabro žvilgesys yra aukščiau negu auksas. 80-ųjų mados grįžta su rokerišku ritmu, grubūs ir klasikiniai aulinukai puošti kniedėmis ir sagtelėmis yra sezono topas. Aš pati neatsispyriau išsirinkti būtent šią tendenciją atspindinčius batus ir būtinai jums parodysiu kaip juos derinu. 
Šios kolekcijos veidu tapo mano mėgstama atlikėja - Ellie Goulding, labai džiaugiuosi, kad vasarą teko ją išgirsti gyvai "Granatos Live" festivalyje. Ellie ir "Deichmann" pasitinka rudens sezoną su šūkiu Rock Your Look, juk šaltąjį sezoną reikia nepamiršti blizgėti. 
Ačiū bičiulėms ir Deichmann už be galo smagų vakarą ir įkvėpimą!


Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign