Pages

rugsėjo 07, 2017

TRANSITION TO AUTUMN


Taip! Pagaliau atėjo metas stiliaus blogerių mėgstamiausiam sezonui. Kodėl mėgstamiausias? Nes grįžta sluoksniai, raštai, paltai ir švarkeliai, na ir tiesiog kasdieniai deriniai darosi įdomesni ir gražesni. Aš, asmeniškai, jau nesitikiu bobų vasaros šilumos, todėl visiškai sutelkiau dėmesį į perėjimą prie rudens. O tai yra gana sudėtingas, bet įdomus reikalas.
Šio sezono tendencijos, kurias privalu žinoti: 70-ųjų dvasia, mini rankinės, sezono spalva - raudona, o raštas, neabejotinai - langeliai. Rudenį būtina įsigyti bent vieną langeliais margintą drabužį. šis raštas yra nepavaldi laikui klasika. Ir nors mane velniškai žavi languoti paltai ir švarkai, rudens apsipirkimą pradėjau nuo languoto sijono - šortų (vėliau kompaniją, tikrai papildys ir švarkas, haha). Žinoma, mane labiausiai sužavėjo šių šortų detalė - priekyje surištas mazgelis, atrodo tikrai išskirtinai. Ir nors šis mano derinys gana rokeriškas, languotus šortus puikiai įsivaizduoju ir klasikinio įvaizdžio elementu.
Taigi, laikas pertvarkyti spintas, citrusais kvepiančias namų žvakes pakeisti rudeniniais aromatais, išsitraukti šiltą pledą ir mėgautis raudonuoti pradedančiais medžių lapais!

auskarai - h&m | biker tipo švarkelis - zara | marškinėliai - stradivarius | languoti šortai - bershka | sportiniai bateliai - ecco soft1 | rankinė - mango

photo Darja


 


Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign