Pages

spalio 21, 2017

KIEKVIENO RUDENS FAVORITAS - CAMEL PALTAS


Jeigu man reikėtų išsirinkti TOP 10 mėgstamiausių rudens/žiemos mados atributų, vienu iš jų be abejonės taptų camel spalvos paltas. Parduotuvės mums siūlo galybę skirtingų kirpimų ir stilių, tačiau aš manau, jog pati palto spalva ir yra svarbiausia. Camel paltas, madingas jau ne vienerius metus, o pamačius praeivę žygiuojant su tobulu paltu aš visuomet atsigręžiu pažiūrėti. 
Šiame konkrečiame derinyje aš vilkiu savo bene trijų metų senumo paltą, kuris fotografavimo dieną buvo negailestingai aptaškytas pravažiuojančios mašinos... Ko gero, tai reiškia, jog reikės dairytis naujo palydovo. Lietingą ir vėsią dieną, pasirinkau šiltą megztinį aukštu kaklu (jį beje atradau Humanoje už 1 EUR, win-win), plevėsuojantį tiulio sijoną bei trumpus aulinukus su sagtelėmis. Taip pat, išbandžiau super rudenišką naujo Maybelline Super Stay Matte Ink lūpų dažo spalvą - voyager 50. Daugiau apie šią naujieną papasakosiu netrukus, o dabar lauksiu Jūsų nuomonių apie šį derinį :)


auskarai - h&m | megztinis - humana | sijonas - zara | paltas - shein | aulinukai - deichmann | rankinė - zara (išparduotuvė)Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign