Pages

spalio 25, 2017

L'OCCITANE BLOGERIŲ DĖŽUTĖ | MANO ATSILIEPIMAI


Spalio pradžioje, kartu su šauniausiomis Lietuvos tinklaraštininkėmis pristatėme L'Occitane grožio dėžutę - tobulą, rudenišką dovaną sau. Mano trumpučius atsiliepimus apie ją, galėjote matyti instagram įrašuose ir instastory. Šią dėžutę dar galite įsigyti iki spalio 30 d., tai reiškia, jog turite dar penkias dienas tą padaryti ir jeigu dar kyla abejonių ar Jums jos reikia - skaitykite toliau!
Rudens ir žiemos sezoną, mūsų odai reikia ypatingo puoselėjimo, taip kaip kiekvieną sezoną keičiame savo garderobą, taip ir reikia keisti savo odos priežiūros priemones. Juk vasarą naudojama SPF apsauga mums nėra tokia reikalingą rudenį bei žiemą, mūsų odai reikia gelbėti nuo šalčio ir sausėjimo. Pavyzdžiui, mano paakiai kenčia kiekvieną šaltąjį sezoną, šios vietos velniškai išsausėja, parausta ir tai kaip užburtas ratas. Galiu pasakyti, jog man joks paakių kremas ar aliejus nepadėjo taip kaip L'Occitane taukmedžių drėkinamasis kremas ir pirmąsyk su juo susipažinus grožio dėžutėje, žinojau, jog man tikrai įsigysiu ir pilną produkto dydį. Net mano vaikinui patiko šis kremas, tad dabar abu dalinamės šiuo gėriu.
Nors dėžutėje produktų pakuotės yra mini, jų užtenka gana ilgam laikui. Na, rankų kremą, ko gero, naudosiu iki pat pavasario, nes pamaitinti rankų odai užtenka vos kelių paspaudimų. Taukmedžių prausimosi veido ir akių aliejus yra mano dar vienas atradimas. Jis labai švelnus ir malonus, it šilkas, neapsunkina odos bei kruopščiai nuvalo, net vandeniui atsparų blakstienų tušą. Kadangi mano oda yra linkusi į riebumą, tai nerealiai smagu po darbo dienos nusiprausti veidą šiuo aliejumi. Nesijaučia jokio odos tempimo, oda atrodo tokia švelni ir pamaitinta, žodžiu pilnas komforto pojūtis.
Jeigu jau aš ir 15 Lietuvos tinklaraštininkių rekomenduoja šią dėžutę, vadinas, ji to verta. Beje, dėžutės vertė yra 28 EUR, tačiau ją galite įsigyti už 15EUR, bet aš Jums pažadu, jog išbandžius šiuos mini produktus tikrai kažką pamilsite ir norėsite įsigyti pilną pakuotę :)
Iki spalio 30d. ieškokite šios dėžutės L'Occitane parduotuvėse, o jeigu mėgstate apsipirkinėti ant sofos, keliaukite čia - http://bit.ly/2i3lzyR.

Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign