Pages

lapkričio 22, 2017

KAIP DERINTI OVERSIZED MEGZTINĮ


Oversized megztiniai yra šio sezono hitas ir aš juos tiesiog dievinu. Nėra nieko smagiau kaip jaustis jaukiai ir šiltai vienu metu, ar ne? Per didelį megztinį galima nešioti keliais būdais - kraštelį susikišti į džinsus ar sijoną arba dėvėti kaip suknelę.
Taigi, kasdieniam deriniui išsirinkau burgundiško vyno spalvos megztinį ir suporavau jį su nėrinių suknele, manau, kad iš megztinio kyšantis nėrinių kraštelis atrodo gana žaviai ir suteikia deriniui balanso. Man taip pat labai patinka idėja per didelį megztinį devėti su midi ilgio elegantišku sijonu, tokį derinį tikrai dar pamatysite tinklaraštyje. 

megztinis - zara | suknelė - stradivarius |aulinukai - batų kalnas | auskarai - h&m | rankinė - mohito 2 komentarai:

Anete Lasmane rašė...

Gorgeous look, I really love your oversized jumper! :)

www.theinvisiblebutterfly.com

Saule Jurk rašė...

Gražus derinys, nors man labiau tinka neutralios spalvos. Bet labai patiko idėja platų megztinį derinti su plona nerinių suknele. Kaip tik turiu tokią, taigi manau, kad pamačiusi jūsų derinius išsitrauksiu ją iš vasariškų rūbų lentynos ir mėginsiu paieškoti įdomių derinių. Kaip jums atrodo, prie kurios spalvos labiau derės juoda suknelė nėrinuota apačia: https://newmood.lt/p/silvian-heach/moteriskas-megztinis/CVA17744MA-BEIG?ap=1%2C48%2C49%2C56 ar prie šios spalvos: https://newmood.lt/p/silvian-heach/moteriskas-megztinis/CVA17744MA-GREY?ap=1%2C48%2C49%2C56 ? Planavau pirkti pilką, bet dabar atrodo, kad bus per daug spalvų, atsižvelgiant, kad kišenės pilko megztinio yra kitos spalvos. O gal taip kaip tik įdomiau? Kaip manot?

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign