Pages

lapkričio 17, 2017

MAYBELLINE SUPERSTAY MATTE INK LŪPŲ DAŽAI | APŽVALGA


Prieš porą savaičių turėjau laimės susipažinti su Maybelline kosmetikos naujiena - skystais lūpų dažais SuperStay Matt Ink. Iš kart išbandžiusi išskirtinę burgundiško vyno spalvą Voyager, keliavau susitikti su drauge ir pietums valgėme picą. Aš, žinoma, buvau maloniai nustebinta ir šokiruota, kai po viso šito mano lūpų dažai nenusivalė. Esu išbandžiu nemažai kitų matinių skystų lūpų dažų, bet jie geriausiai išsilaikydavo ant lūpų vieno valgymo metu, o Maybelline SuperStay Matt Ink išlieka ištisą dieną ir dar reikia pavargti juos nuvalant.

FORMULĖ -
Lūpų dažų tekstūra yra lengva, švelni, o formulė itin pigmentuota. Kaip teigia Maybelline, lūpų spalva turėtų išlikti daugiau nei 16 valandų - ir aš galiu patikinti, jog tai yra tikrai tiesa. Lūpų dažai išgyvena maistą, gėrimus, sportą ir net bučinius!

KELI MINUSAI - 
Nors šiuos lūpų dažus dievinu, yra keletas niuansų, kuriais noriu su jumis pasidalinti.
Pirma, pastebėjau, jog lūpų dažų formulė jaučiasi šiek tiek lipni. Tai nėra kažkas, ko neįmanoma ištverti, spalva nepaisant to išlieka taip pat ilgai. Tačiau prieš įsigijant lūpų dažus, turėtumėte apie tai žinoti.
Kitas, šiek tiek erzinantis dalykas, kad su įprastu makiažo valikliu ar miceliniu vandeniu pigmento nenuvalysi, Todėl aš renkuosi aliejaus pagrindo lūpų šveitiklį, atradau, kad šis nuvalo geriausiai.
Komentarų nėra:

Sek mane:

Copyright @ Oh So Boheme. Blog Design by KotrynaBassDesign